bmw_r1300gs_cartec




Jak vyndat spinačku ?

Odpovědí (3)
  • 1

    1.7.2016 od Clostridia

    Dva imbusové šrouby zespodu horních brýlí. Nevím jak u Sprinta, ale u Tigera se dá vymontovat bez demontáže plastů. Akorát konektor bude třeba rozpojit někde u světel, pod budíky.

    Koukám, že už jsi se posledně ptal na spínačku a kde ji sehnat. eBay vážně nic? Lepit tam něco co tam nepatří je zbytečná práce navíc. Spínačka z ebay.de tě vyjde na 2000-2500 s poštou. Lepší než origo cca 4800bez dph.

    Doplněno:

    šrouby budou trhací aby to zloděj jen tak nevymněnil

    4.7.2016 od ja1

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.7.2016 od Arhold

    Dva šrouby zespodu tam jsou, ale neni to imbus( mi přijde, jak kdyby to bylo roznejtovaný) a není to ani na klíč, tak fakt nevim

    tady jsem našel asi nejlepší:

    http://www.ebay.de/i...c:g:2AMAAOSwQupXW~8W

    Potřebuji ji pořídit, abych věděl, jestli vůbec půjde nastartovat motor po bouračce .

    Doplněno:

    Tak jedině rozhodit plasty kolem, aby na to bylo vidět. Spínačku máš stejnou jako já na Tigeru a nevidím důvod proč by jednou použili šrouby a podruhé nýty.

    140€ za komplet zámky s dvěma klíči a poštou není špatná nabídka. Originální sada zámků a klíčů tě v Triumphu vyjde na 11000czk bez daně.

    3.7.2016 od Clostridia

    Doplnit odpověď

  • 0

    4.7.2016 od ja1

    nejspíš tam budou šrouby trhací...použít sekáček a šroubovák a opatrně šrouby roztočit

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist