globalmoto_duben_nolan




ABS - jen na jednom kole?

  • 0

    1.7.2016 od Cabra

    Zdravím všechny bikery,
    mám dotaz ohledně ABS. Včera jsem se byl podívat na motorku BMW F800R a systém ABS byl namontován pouze vzadu. Můj dotaz je, jestli se to takto montuje standardně, nebo se ABS na moto dává taky na předek.

    Díky za vaše reakce.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    1.7.2016 od Slávek-TDM

    Rekl bych, ze je to verze bez ABS a ze vzadu na kole byl jenom krouzek bez cidla. Tohle jsem videl u vice Fkovych BMW, asi uspora nakladu na vyvoj (krouzek je soucasti zadniho kola).
    Nebyl to tenhle stroj?
    http://www.tipmoto.c.../306907-f-800-r.html

    Doplněno:

    Hele, tahle to ma taky tak.
    http://www.tipmoto.c.../305552-f-800-r.html
    Takze to bude jak pisu - verze bez ABS.

    1.7.2016 od Slávek-TDM

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.7.2016 od MARTlN

    Ja ho mam na obouch a rekl, bych ze standard je na obou kolech. Na jendom jsem to jeste nevidel.

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.7.2016 od Cabra

    Děkuji pánové. Je to přesě jako na těch dvou odkazech, ale není to tahle moto. Nicméně je to absolutně identické. V zadu je kroužek abs ( děrovaná rozeta jako na fotkách ) a ve předu není nic. Tím pádem se tedy jedná o model bez ABS rozumím tomu správně? Je asi možné, že to mají rozděleno po evropě? Třeba italie odkud pochází moto má více modelů bez abs, protože to nemá ani vyhřívané rukojeti. Na druhou stranu jsem četl, že se seriově ABS montuje, tak jsem z toho tak trocha zmatený.

    Díky za rady bikeři..:o)
    Jirka

    Doplněno:

    Kluci ale já mám abs jen na zadním kole i s čidlem přední není. Jak to tedy je

    3.11.2017 od BMWtomas

    Je to snímač otáček tzn čidlo rychloměru, pokud je na obou kolech- jednotka si otáčky porovnává a vyhodnocuje- ABS nebo kontrola trakce.

    31.7.2016 od zdenofido

    misto prispevku "dekuji" mas pouzit oznaceni spravne odpovedi - takto jsi dal podekovani jako dalsi odpoved a to tam nepatri

    1.7.2016 od Miira

    Spis je to tim, ze Italove na ABS obecne serou a na vyhrivany rucky stejne tak, kdezto Nemci si ho dovolit muzou.

    1.7.2016 od Slávek-TDM

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist