globalmoto_duben_nolan




pérová podložka mezi maticí se šnekovým náhonem otáčkoměru a primárním řetězovým kolem na klikovém hřídeli

  • -1

    10.6.2015 od ddd62

    Zdravím, potřebuji zjistit, zda-li má být pod maticí se šnekovým náhonem otáčkoměru pérová podložka, při rozebírání tam nebyla, ale motor byl dost nechutným způsobem v minulosti opravován, takže nevím, zda-li ji tam pouze nezapomněl někdo dát, děkuji, Dušan

    Doplněno:

    Jedná se o plastový šnek - náhon otáčkoměru, který je součástí matice, která drží primární řetězové kolo na klikovém hřídeli, podařilo se mi včera najít na YouTube sestavování spojky a tam pérovou podložku nedal, tak snad to tak je správně, na starších motorech ale vždy byla.

    12.6.2015 od ddd62

    Jedná se o plastový šnek - náhon otáčkoměru, který je součástí matice, která drží primární řetězové kolo na klikovém hřídeli, podařilo se mi včera najít na YouTube sestavování spojky a tam pérovou podložku nedal, tak snad to tak je správně, na starších motorech ale vždy byla.

    12.6.2015 od ddd62

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • 0

    11.6.2015 od Deawe

    Zdravím, asi si tedy nejsem jist kterou přesně část máš na mysli, protože co jsem koukal tak náhon otáčkoměru je zajištěn pojistným kroužkem, ani katalog ND v tomto případě moc nepomohl
    Mohl bys prosím upřesnit kterou část máš na mysli?
    Osobně jsem tedy názoru že pérovkou nikde nic nezkazíš, pokud tedy něčemu nepřekáží, ale je to spíše osobní názor, než nějaká vysloveně rada...
    Přeji ať je to jediný zádrhel který Tě potká

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist