globalmoto_duben_nolan




Převodovka rachtání

  • 0

    29.5.2016 od Anti

    Přistálo mi tu tohle "Gixero".Podle majitele se rozsypala šestá rychlost-při zařazení v motoru "rachtá".Podle jeho kamarádů v tom cvaká i na jiné kvalty.Chci se znalých zeptat jestli je to nějaký známý problém těchto strojů,Pokud ano co mě čeká.Předpokládám že půlení a výměně kol se nevyhnu,nicméně bych rád podchytil příčinu pokud je jinde než v nedostatečné kvalitě kol...

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 0

    29.5.2016 od ja1

    příčinou může být mezičlánek mezi řídítky a stupačkama

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.5.2016 od _BoB_

    pokud se člověk k stroji chová trochu trochu "frendly" tak bych neřekl, že je to nějaká chyba známá u těhle strojů Vsadil bych si spíš na špatné užívání nebo chybný kus. Co by ta motorka měla mít teoreticky odslouženo ?

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.5.2016 od wiwi

    Muže to bejt podobnej problém jako sem měl na Thundercatu. 2-3 rychl. stupeň na plnej plyn rachtal a "přeskakoval". Špatná řadící vidlička a převodový kola. Půlení motoru a zaležitost 15-20 tisíc ( V aktuální ceně dílu orientaci nemam.) ....

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.5.2016 od Jurawood

    ahoj, gsx-r na tohle výrazněji netrpí. Více než jiné značky.

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.5.2016 od Anti

    Motorka má cca 60 tisíc.Majitel vypadá jako rozumný člověk.Našel jsem tady na fóru pár zmínek o převodovce,tak jsem si to chtěl ověřit.

    Doplněno:

    Takže doplnění:Byla ohnutá a ohoblovaná řadící vidlička která posouvá zdvojené kolo 3-4 stupně.Spolu s ním bylo poškozeno kolo šestého stupně.Proč k tomu došlo netuším.Na první pohled se zdá,že "těžká noha" na řadící páce ohnula vidličku.

    11.6.2016 od Anti

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.6.2016 od TheRock88

    Za mne rozhodně GSX-Rka na převodovku trpí, tedy ty starší určitě. Zvládl jsem to sám podle origo manuálu. Ke stažení na netu. Půlit se nemusí, je tam spodní víko. Ale motor šel ven...

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist