bmw_r1300gs_cartec




problémy s pístem

  • 0

    6.5.2016 od brixtomas

    Čau,od kamoše jsem koupil ninju která byla položená na levej bok.Při pádu urval kryt alternátoru a zlomil se aji držák stupačky ale o to tak nejde,tyhle dvě věci už mam v cajku,spíš mi dělá problém že ta motorka stála asi 4 roky bez jakékoliv udržby a já mám teď dva menší problémy....vyndaly jsme svíčky a chtěli jsme písty rozhejbat jenže se to ani nehne,při zařazené jedničce jede kolo smykem.zkusili by jsme to přes dvojku jenže nejde zařadit kvalt od neutralu nahoru,přitom spojka šlape normalně.dnes tam zkusim nalít olej ale myslim si že to muj problem nevyřeší.nechci to startovat přes startér dokud to nerozhejbu....neví někdo kde je zakopanej pes?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    6.5.2016 od Koštěbuch

    je to zadřený !!! pokud to nepude rozhýbat nepomůže ani ten olej či odrezovač spíš... najebal bych tam raděj wdčko a nechal to přes noc... jesině sundat hlavu a přes dřevo ten píst vymlátit...

    Doplněno:

    abych tam mohl dát to wdčko tak musim sundat i tak hlavu ne?

    6.5.2016 od brixtomas

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.5.2016 od ja1

    sundal bych ten alternátor když to na něj padlo . a zkusil protošit bez něj... pak zalít válce petrolejem

    Doplněno:

    rozeber spojku vyndej lamely a zkus protočit kliku

    7.5.2016 od ja1

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.5.2016 od cechradovan

    Přesně , jak ti raděj - natříkat (hodně) do všech válců dírama po svíčkách nejlépe WD ,

    nechat to třeba 3 dni pak opatrně dopředu - dozadu rozhýbat motor , když to nepomůže,

    tak rozborka..

    Doplněno:

    už nic :D

    9.5.2016 od brixtomas

    nastřikal jsem tam to wdčko ale na levym boku nad alternatorem je jakasi mala dirka kudy všechno vyteklo,to ji mam ucpat?

    8.5.2016 od brixtomas

    Přesně tak.

    8.5.2016 od cechradovan

    super dík,takže se nemam rozhodně pokoušet to nakopnout přes starter jo?

    7.5.2016 od brixtomas

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.5.2016 od Impac

    Čau, nevím co je to za model ale moje bejvalá 2006ka to měla tak, že 1ničku na místě zařadíš v pohode, ale dvojka tam jde až když jedeš.

    Doplněno:

    2002 ale tak je to možny že to taky tak bude...už mi to taky někdo řikal

    8.5.2016 od brixtomas

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.5.2016 od LeChuligan

    to sou rady.. motor ven,hlavu dolů a uvidíš.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist