bmw_r1300gs_cartec




Mazání při prudkém brždění

  • 0

    30.4.2016 od Sukyz

    Ahoj mam dotaz. Pred mesicem jsem se zklouznul a vyvalel jsem se s masinou. Masina je Okey a nic krom odrenych plastu se nestalo. Po vymene oleje znacky Castrol power 1 10w-40 sviti mazani pri prudkem brzdeni na predek. Olej je presne na ryskach a olej neni zmenen odjakziva se do moto lil jen tento olej. Nemel s tim uz nekdo nejake zkusenosti? Moc děkuji za rady a tipy.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 1

    30.4.2016 od Sukyz

    To vubec nevim :( mam to opadakovany vsude vcetne karteru i vodni pumpy. Kde mam ty cidla hledat? Jsou dve? Tlakove a hladinove?

    Doplněno:

    Má to jen tlakové, je to na pravé straně motoru dole, vede z něho jeden drát.

    1.5.2016 od lolík

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.4.2016 od lolík

    Neťuklo nebo nechytlo to za drát od čidla když ses sklouzl? To čidlo je celkem na raně když spadneš.

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.5.2016 od riddick23

    Čauky.
    Ono to nemusí mít s mazáním nic společnýho. Tahle kontrolka svítí i při každé závadě. Taky mi to občas problikávalo a nakonec to zůstalo svítit pořád. Je dobrý zjistit číslo zaávady pomocí diagnostiky. U mě to i podle čísla bylo olejové čidlo, ale výměna nepomohla. Nakonec stačilo rozpojit všechny dráty, prostříknout a nandat zpět. Už je to dva roky a je stále pokoj

    Doplněno:

    No čidlo jsem vyměnil a i rozpojil pod nadrží a konektor čistý ale stejně jsem ho prostříknul a vše zandal zpět a nic

    3.5.2016 od Sukyz

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.5.2016 od MaxXZX10RR

    Prostříkej všechny konektory , budeš mít od drátu klid. Je to v celku častý jev u Suzuki kompletně...

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist