globalmoto_duben_nolan




Rázy v nádrži

  • 0

    28.4.2016 od Beer

    Zdravím
    chci se majitelů TDM 850 optat zda měli někdy problém s nechtěnými zvuky vycházejícími z nádrže. Po koupi motocyklu (před týdnem) se ozývají rázy z nádrže když jsem s motorkou zakymácel. Vypadá to jako by při nižší hladině benzínu poletoval v nádrži plovák, nebo nějaký povolený díl. Ví o tom někdo něco? Nebo pokud se mu něco takového stalo jak to řešil ? Díky moc

    Doplněno:

    Pokud tam tedy nějaký plovák co je na hladině je...

    28.4.2016 od Beer

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 2

    28.4.2016 od Slávek-TDM

    Mas model 99+ nebo starsi? U starsiho zadnej plovak v nadrzi neni, je tam jenom plastova trubicka od kohoutu, ktera mi kuprikladu vypadla a dusledkem toho jsem i na ON vyjel nadrz az do sucha a pak si 4 kilometry zanadaval, jak je ta mrcha tezka, kdyz ji musim tlacit
    Jinak posledni modely maji opravdu v nadrzi plovak. Pokud ti spravne funguje palivomer, ten by ti mlatit nemel:

    Doplnit odpověď

  • 1

    28.4.2016 od -Nio-

    Nádrž má tvar něco jako most a v tom prostředku pod nádrží je filtr vzduchu, U typu 3VD baterie, hadice, kabely .............. Určitě by jsem demontoval nádrž a mrknul se pod ni.....................rovnou můžeš kouknout na vzduchový filtr

    Doplnit odpověď

  • 1

    29.4.2016 od Ležák

    pokud máš 3VD, tak v nádrži opravdu nic není - kromě přívodní plastové trubičky se sítkem na uzavíracím kohoutku a ta nemůže dávat hlučné rány. než budeš úplně demontovat nádrž - což znamená sundat všechny plasty - nejdříve zkontroluj baterii, jestli ti nehrká v uložení pod nádrží a někde netluče do nádrže. to by ti stačilo vyšroubovat úchytný šroub nádrže pod sedlem a trochu nádrž přizvednout - jde to, kontroluju tudy i stav baterie. je to sice blbá práce, ale jde to.
    baterie by neměla hrkat - měla by být obložená molitanem.
    nebo taky můžeš mít vyklepané nebo vymačkané gumové silentbloky v úchytech nádrže k rámu - v přední části nádrže po obou stranách, ale to už musíš komplet odstrojit plasty - pak už můžeš rovnou udělat celou kontrolu, oddělat nádrž, kouknout na baterii, na vzduchový filtr, na gumové příruby karbeců, taky je na rámu přidělané relátko- to taky může klepat ...

    jestli jsi to nikdy nedělal, tak se toho neboj. jenom si rozlož plasty a k tomu šrouby nebo nějak označ šrouby od plastů, který kam patří. většinou jsou to sady stejných šroubů - ale jiných délek. až to budeš dávat zpátky do kupy, tak je to pěkná pakárna.
    já jsem si plasty uvnitř popsal centroperem - např. dlouhý 6 atd., takže ted je to brnkačka... hlavně když něco potřebuješ udělat v cizině ( ne že bych to někdy potřeboval - je to přece Téměř Dokonalá Motorka )

    Doplnit odpověď

  • 0

    4.5.2016 od Beer

    Zkusím sundat tu nádrž a mrknout na vše co jste mi doporučili dik pak dám info jestli to pomohla

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist