bmw_r1300gs_cartec




fridex kape ze spodku olejové vany. kde je problém?

  • -1

    18.4.2016 od pajasenk

    Zdravím, vyskytnul se mi u R1, model 2004 takový problém. Motorku jsem po zimně poprvé nastartoval a po chvíli jsem si všimnul, že ze spodku něco kape. Je to fridex a kape ze spodku olejové vany. Ve vaně je ze spodu taková zapuštěná díra, ale přes svod tam není nic vidět a nedá se tam dostat. Kape když je moto nastartované, ale občas i když je motorka chcíplá. Nevíte prosím někdo co tam ze spodku je, co tam vyúsťuje, čím by to mohlo být? A co s tím? Díky za odpovědi. Pavel















    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 2

    18.4.2016 od Rkalis

    do kolika stupnu mas ten fridex? vidim jedinej duvod proc to zacalo po zime

    Doplněno:

    Tak to potom muzes byt klidny :) neodflusava si jen pres prepadovou nadobku?

    18.4.2016 od Rkalis

    hmm, bude to asi horší :( viz založené téma: http://www.motorkari.cz/tema/?t=185840

    18.4.2016 od pajasenk

    Tak to potom muzes byt klidny :) neodflusava si jen pres prepadovou nadobku?

    18.4.2016 od Rkalis

    ahoj, to přesně nevím. Ale moto bylo celou zimu doma při pokojové teplotě.

    18.4.2016 od pajasenk

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.8.2016 od SpiidR1

    ahoj. me to delalo taky na 07.menil sem vanu a ohnul sem trubicku od prepadu vodni pumpy..koupil jsem jinou a kdyz sem ji tam daval tak jsou na ni dve gumycky nahore a dole.a pry se to ma maznout nez se tam daji.nemaznul sem to a kdyz jsme zas museli sundat vanu...tak pri vraceni vany pote ..ty gumy ko. a zaclo to tect tact taky..mozna ty gumycky mas taky ko. jen jedna z moznosti.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist