Nabídka práce - Meteorsport

Máte rádi obchod? Máte zkušenosti s motocykly, které by jste rádi zhodnotili? Nabízíme práci obchodního zástupce pro velkoobchodní společnost zabývající se prodejem motocyklů a moto vybavení.

Vaším úkolem bude:

- péče o stávající klienty společnosti
- vyhledávání nových klientů a obchodních příležitostí
- udržování dobrých vztahů se zákazníky a jejich další rozvoj
- zodpovědnost za obchodní výsledky ve svěřeném regionu
- organizace promo aktivit pro zviditelnění našich produktů a společnosti

Očekáváme od vás:

- SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- obchodní talent a motivaci k práci v obchodu
- profesionální přístup k obchodním partnerům
- pracovní nasazení a orientace na výsledky
- znalost motocyklových produktů (oblečení, přilby)
- komunikační a prezentační dovednosti
- reprezentativní vystupování
- ŘP skupiny A, B ; aktivní řidič

Nabízíme Vám:

- firemní benefity (telefon, automobil, notebook)
- motivující finanční ohodnocení
- mladý kolektiv

Pokud splňujete naše podmínky a máte zájem o práci na HPP v prosperující
společnosti, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail:
moto@meteorsport.cz

TOPlist