ktm_duben
Vyhrajte vestu s chrániči Street Racer

Jsou chvíle, kdy chcete nebo dokonce potřebujete jet tak trochu nalehko. Ale úplně bez ochrany to taky není ono. Řešením by mohla být chráničová vesta. Jedna čeká na šťastného výherce!

Důvodů a příležitostí pro použití chráničové vesty najdete mnoho. Když je venku asi milion nad nulou, nechcete se pařit v kožené kombinéze. Někdy také potřebujete volnost pohybu, třeba když nacvičujete nějaký trik na stuntriding nebo trénujete ovládání cestovního endura někde v lomu. Nebo jezdíte motokros a nesnášíte ty plastové krunýře? A nebo nemusí vůbec jít o motorky - lyže, snowboard, downhillová kola, tady všude se lehká, chrániči vybavená vestička hodí.

Chráničová vesta Wasp je novinkou české značky Street Racer, nabízená hned v pěti velikostech. Má v sobě integrované chrániče hrudi, břicha a certifikovaný chránič zad Level 2. Samotná vesta je z pevného 3D mesh materiálu, který odvádí pot od těla a zajišťuje skvělou prodyšnost, zipy jsou nejkvalitnější YKK. V prodejnách MotoZem za ni zaplatíte 2399 Kč, u nás ji můžete vyhrát za pouhou jednu správnou odpověď.

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
  • Letos v lednu byla otevřena nová prodejna MotoZem u Prahy. Kde je umístěna?
    • v Říčanech
    • v Roztokách
    • v Rudné

Informace o redaktorovi

Jan Rameš - (Odebírat články autora)

Související firma
  • MotoZem

    MotoZem nabízí vše pro motorkáře na jednom místě! Na našich prodejnách v Dobré, Modřicích a Říčanech pro Vás máme k dispozici široký sortiment motorkářských věcí. Na prodejní ploše 1000 m2 najdete téměř vše co potřebujete, další věci jsme schopni obratem dodat z našeho skladu. Nabízíme široký ...
TOPlist