Vyhrajte přilbu LS2 FF399 Valiant

Další šance vyhrát přilbu je tady. S firmou ASP Group tentokrát soutěžíme o vyklápěčku LS2 FF399 Valiant s vestavěnou sluneční clonou v hodnotě 7 499 Kč.

Vyhrajte přilbu LS2 FF399 Valiant

Jedná se o nejnovější model překlápěcí přilby LS2 Valiant s rychlým mechanismem překlápění a integrovanou sluneční clonou. Tato helma spojuje výhody integrálních a otevřených helem v jediném modelu. Bradovou část přilby lze jediným pohybem ruky snadno překlopit úplně dozadu a z integrální helmy se během chvilky stane pohodlná otevřená přilba, u které odklopená brada netrčí nahoru, ale je aerodynamicky schovaná vzadu.

Interiér je plně vyjímatelný a pratelný a zapínání se provádí pomocí rychlopřezky. Větrání s uzavíratelnými vstupy zajišťuje příjemné pohodlí po celou sezónu. Přilba je homologovaná jako integrální i otevřená.  Prodává se v barevných provedeních: matná černá, lesklá černá, lesklá bílá. V ceně 7 499 Kč je i folie Pinlock® 70 Max Vision. Hmotnost přilby je 1700 g (+/- 50 g).

Podrobná specifikace dle výrobce zde.

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
  • Která z následujích přileb NEPATŘÍ mezi značku LS2?
    • MX456 Launch
    • OF561 Wave
    • KG894 Runner
    • FF397 Vector Orion

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.52
Známkováno: 212x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist