Soutěžte o přilbu LS2 Infinity

S příchodem nové sezóny pro vás připravujeme několik soutěží o zajímavé ceny. Tentokrát můžete vyhrát otevřenou přilbu od španělské značky LS2. Model Infinity prověřil i cestovatel Pavel Suchý na své cestě napříč Austrálií a vy můžete nyní vyhrát jeden kus v soutěži.

Soutěžte o přilbu LS2 Infinity

Přilby LS2 se během poměrně krátké doby dostaly mezi nejprodávanější světové značky a na některých trzích doslova dominují. Vidět je můžete na hlavách jezdců MotoGP nebo slavného Dakaru. S přilbou vyrazil na cestu přes Austrálii také cestovatel Pavel Suchý.

LS2 OF521 Infinity je laminátová otevřená přilba,všestranná v městské džungli, při každodenním dojíždění do práce nebo na dálkové expedici třeba až do Austrálie. Pevná skořepina se zadním aerodynamickým spoilerem je z HPFC laminátu. Helma je vybavena integrovanou vysouvací sluneční clonou Twin Shield System a čirým, dlouhým plexi s úpravou proti poškrábání a mlžení. Regulovatelné větrání a plně vyjímatelný a pratelný interiér zajišťuje příjemnou jízdu. Zapínání je řešeno nastavitelnou rychlopřezkou.

Pavel Suchý o své přilbě LS2 Infinity

Otevřené helmy jsou obecně spojované se skútry, městským provozem, výlety na čtyřkolce nebo cestou na ryby, ale díky dlouhému plexištítu, nízké hmotnosti, účinnému větrání a integrované sluneční cloně se přilba LS2 Infinity perfektně hodí i na dlouhé cestování. Otevřená přilba mi pro klasické motocykly přijde přirozenější než integrální helma, v horkém klimatu a v náročných a pomalých terénních či městských úsecích poskytuje otevřená přilba mnohem lepší větrání a dýchání, jezdec se v ní tolik „nedusí“. Za deště nebo chladu zase nemá sklony k mlžení, a když se potřebujete zeptat na cestu, je pro lidi mnohem příjemnější komunikovat s někým, komu vidí do tváře, než mluvit k postavě uzavřené v integrální přilbě. Proto je tento typ přileb velmi vhodný i pro cestování. Kromě toho je přilba LS2 Infinity hladce tvarovaná v temenní části, což umožňuje montáž kamery bez omezení odklápění plexi. LS2 Infinity je dobře zpracovaná kvalitní přilba s více než přijatelnou cenou, vhodná nejen pro skútry a čtyřkolky, ale na základě zkušeností napříč Austrálií i pro klasické motocykly při dodržování rychlostních limitů.

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
 • Kolik kilometrů najel Pavel Suchý napříč Austrálií s přilbou LS2 Infinity?
  • 27 925 km
  • 34 999 km
  • přes 50 000 km
 • Je součástí přilby také sluneční clona?
  • Ano
  • Ne
 • Jaká je hmotnost přilby Infinity?
  • 500 g
  • 1500 g
  • 1100 g

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.29
Známkováno: 93x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist