Soutěžte o dárkový poukaz v hodnotě 2000 Kč od Motozemě

Za pár týdnů je to tady zase. Kapr, koledy, stromeček a hlavně dárečky. Jestli si pořád lámete hlavu a nevíte čím potěšit své blízké, zkuste soutěžit o dárkový poukaz od Motozemě v hodnotě 2000 Kč.

Soutěžte o dárkový poukaz v hodnotě 2000 Kč od Motozemě

Zanedlouho se v obchodech rozezní vánoční koledy, nastane čas zdobení stromečku, ochutnávání cukroví a vymýšlení originálních dárků. Chcete si letos odpočinout od přeplněných nákupních center, a místo kosmetických balíčků nebo nudných zbytečností potěšit své blízké skutečně jedinečnými a vtipnými drobnostmi nebo opravdu kvalitní výbavou? Inspirujte se online tipy na www.motozem.cz. Buďte si jisti, že takovými dárečky nezklamete a uděláte radost milovníkům rychlé jízdy i sezónním jezdcům.

Kompletní sortiment od předních výrobců a dárkové předměty s moto tématikou jsou dostupné v kamenné prodejně v Dobré u Frýdku-Místku. Neváhejte a udělejte si výlet pro ten správný vánoční nákup. Pokud nemáte možnost obchod osobně navštívit, určitě nezoufejte. MotoZem má svůj vlastní e-shop, ve kterém můžete nakupovat z pohodlí domova! Jestli si netroufnete vybrat velikost, barvu nebo nevíte, jaké oblečení bude nejvhodnější pro vaše blízké, investujte do dárkové poukázky. Jsou k dostání v různých hodnotách a určitě s ní nic nezkazíte. Připravte se na Vánoce s předstihem a užijte si originální svátky s těmi nejbližšími. MotoZem vám přeje šťastné a bezpečné!

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
  • Ve kterém roce byla otevřena první kamenná prodejna MotoZem?
    • 2009
    • 2010
    • 2011

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.36
Známkováno: 58x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Související firma
  • MotoZem

    Vše pro motorkáře na jednom místě! Nabízíme široký sortiment oblečení, doplňků a dílů na motorku. Moto oblečení je přehledně členěno do následujících sekcí: bundy, kalhoty, boty, přilby, rukavice, kombinézy a další věci na motorku, ze kterých si můžete vybrat zboží, které Vám nejvíc vyhovuje. Jsme...




TOPlist