Soutěž o slevové poukázky do Krejčovství Buttig

Letošní sezóna se pomalu chýlí ke konci a většina motorkářského oblečení se už brzy zase na půl roku nastěhuje do skříní. Možná že i vaše bunda, kombinéza nebo kalhoty v uplynulých měsících utrpěly nějaký ten šrám, zlobí vás porouchaným zipem nebo prostě potřebují jinak vyspravit. Právě teď přichází ideální doba na to, dát svojí výbavu do pořádku, a navíc máte jedinečnou šanci vyhrát poukaz na slevu v opravně motooděvů!

Soutěž o slevové poukázky do Krejčovství Buttig
Krejčovství Buttig se kromě běžného oblečení už několik let specializuje také na opravy a úpravy kožených a textilních motooděvů. Rukama švadlenek už prošlo pěkných pár desítek všemožně poškozených kousků, takže zkušenosti se záplatováním kůže nebo cordury jim nechybí. V dílně na Andělu ale umí i takové věci, jako dobarvit odřenou kůži na kombinéze, která se sklouzla pár metrů po asfaltu, nebo za pár korun opravit rozjetý zip pouhou výměnou jezdce. Samozřejmostí je úprava velikostí u oděvů, které se přes zimu "srazí", a v nabídce je dokonce i jedna speciální služba - odstraňování hmyzích mrtvolek, které se za sezónu na oblečení nastřádaly.
Obr. číslo 1: Kožená odřená bunda po pádu před čištěním a barvením.
Obr. číslo 2: Kožená bunda po čištění a dobarvení.
Obr. číslo 3: Výměna prodřené zadkové části a záplaty na odřená místa va tvaru hvězd.
Obr. číslo 4: Prodloužení těla kombinézy v zadním díle všitím pruhu černé kůže
.

Přinést do opravy ale můžete i svoje běžné civilní oblečení - kožené či látkové - například si před plesovou sezónou nechat vyspravit oblek, zašít bundu nebo jenom zkrátit džíny. Zachovat původní okraj není problém.

Prodloužení těla kombinézy všitím pruhu bílé kůže na předním dílu.
Ceník i ukázky opravených motooděvů najdete na webu www.opravymotoodevu.cz nebo si můžete přidat stránku mezi oblíbené na Facebooku.

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
  • Jaká je cena v Krejčovství Buttig za vyčištění kožené moto bundy?
    • 300,- Kč
    • 550,- Kč
    • 950,- Kč

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 3.50
Známkováno: 8x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Související firma
  • Krejčovství Buttig - opravy motooděvů

    Oprava motooděvů. Výměny celých zipů i jezdců u zipů.Opravy látkového motooblečení záplatami ze speciálních materiálů. Opravy kožených motooděvů po pádech. Zabírání, nebo zvětšování velikostí. Všití podšívek a kapesních váčků. Našívání zipů do pasu kalhot pro sepnutí s bundou. Zkracování kalhot. Č...
TOPlist