Soutěž o pobyt pro 2 osoby v hotelu Horal

Ve hře je pobyt pro 2 osoby na 1 noc se snídaní v moderním wellness hotelu Horal, který před letošní letní sezónou prošel rozsáhlou modernizací. Jako hoteloví hosté máte volný vstup do saunového světa i nových termálních bazénů Wellness Horal.

Soutěž o pobyt pro 2 osoby v hotelu Horal
Malebná krajina Beskyd na česko-slovenském pomezí láká k výletům nejen turisty a cyklisty, ale stále častěji také motorkáře. Spojte výlet s přenocováním ve wellness hotelu Horal ve Velkých Karlovicích. Nyní si ho můžete užít zdarma – stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování.Ve hře je pobyt pro 2 osoby na 1 noc se snídaní v moderním wellness hotelu Horal, který před letošní letní sezónou prošel rozsáhlou modernizací. Jako hoteloví hosté máte volný vstup do saunového světa i nových termálních bazénů Wellness Horal. Po celodenním výletě tak můžete navečer spočinout v péči masérů nebo si zaplavat ve slané vodě vyhřívané až na 36°C. Součástí hotelového areálu je například i klimatizované kardio fitness, lanový park, bowling, squash a nové Golfové hřiště Horal, v hotelové restauraci si můžete pochutnat na vynikajících krajových specialitách.
Vedle komfortního ubytování je samozřejmostí i možnost bezpečného uložení motocyklu v novém hlídaném parkovacím domě u hotelu.

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
  • Kolik bazénů je součástí areálu termálních bazénů Wellness Horal ve Velkých Karlovicích?
    • Jeden
    • Dva
    • Tři

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.24
Známkováno: 34x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist