ktm_zari
Soutěž o kulicha VR46 Monster

Chcete v zimě nosit na hlavě stejnou čepici jako Valentino Rossi? Zkuste vyhrát stylového kulicha s logem Monster a magickým číslem 46! Ve spolupráci s firmou Motoperfromace jsme pro vás připravili soutěž o zimní čepici z kolekce značky VR46.

Značku VR46 určitě dobře znají nejen ortodoxní fanoušci nejslavnějšího italského závodníka současnosti. Dovozcem oficiálního oblečení Valentino Rossi na český trh je firma Moto Performance, která do naší soutěže věnovala jednoho parádního kulicha s logem Monster a číslem 46. A jak jej můžete získat? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí při losování.

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
  • V jakém roce se poprvé objevilo logo Monster Energy na závodní kombinéze Valentina Rossiho?
    • 2008
    • 2009
    • 2010

Informace o redaktorovi

Petr Poduška - (Odebírat články autora)

Související firma
  • Moto Performance

    Výhradní distributor italské firmy Barracudamoto, Circuit Equipment.. Zastoupení značek VR46 a Spark pro ČR a SR. Oficiální importér motocyklů Tm Racing pro ČR a SR zabývající se velkoobchodním i maloobchodním prodejem náhradních dílů a doplňků na motocyklů. www.barracudamoto.cz www.motoperfor...
TOPlist