husqvarna_vitpilen_401_duben
Soutěž o chránič páteře Street Racer

Je až s podivem, kolik lidí nevozí na motorce chránič páteře. Přitom nestojí majlant a dokáže vám ochránit po hlavě druhou nejdůležitější součást vaší nervové soustavy. A přijde vhod i v zimě na lyže nebo snowboard. Přesto si ho nechcete kupovat? A co takhle ho vyhrát?

Street Racer je již zavedená česká značka, spjatá se společností MotoZem, jež má po naší republice tři prodejny, když tu první v Dobré nedaleko Frýdku-Místku doplnila ještě velká v Říčanech u Prahy (na D1 kousek od hlavního města) a nejnověji v Modřicích těsně pod Brnem. Street Racer nabízí kvalitní motorkářskou výbavu za vstřícné ceny a v pěkném designu, což platí i pro páteřák nazvaný Limited. S tím si rozhodně ostudu neuděláte, až se v létě někde svléknete před kavárnou, nicméně v tomto případě jde především o bezpečnost a pohodlné nošení. První potvrzuje certifikace EN 1621-2/02, přičemž páteřák je vyroben z kombinace polyesteru a polykarbonátu, to druhé, tedy komfort, zase zaručuje prodyšná podšívka zajišťující dobrou ventilaci, nýty potažené plastem (nikde nic netlačí), nastavitelné šle a dvojitá regulace v pase pro perfektní dopasování.

V obchodě za páteřák Limited zaplatíte 899 Kč, což je za hubičku, ovšem u nás jej můžete mít dokonce úplně zadarmo. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku (nápovědu najdete na webu MotoZem.cz) a mít štěstí při losování. Výherce si samozřejmě bude moci vybrat velikost, kterou potřebuje, v nabídce jsou hned tři: XS/S, M/L a XL/2XL.

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
  • Ve kterém roce byla otevřena prodejna MotoZem v Brně?
    • 2010
    • 2015
    • 2020

Informace o redaktorovi

Jan Rameš - (Odebírat články autora)

Související firma
  • MotoZem

    MotoZem nabízí vše pro motorkáře na jednom místě! Na našich prodejnách v Dobré, Modřicích a Říčanech pro Vás máme k dispozici široký sortiment motorkářských věcí. Na prodejní ploše 1000 m2 najdete téměř vše co potřebujete, další věci jsme schopni obratem dodat z našeho skladu. Nabízíme široký ...
TOPlist