ktm_prosinec
Testujeme Yamahu Tracer 700

Populární naháč MT-07 se letos dočkal cestovní verze, která se během pár dnů objeví pod názvem Tracer 700 na prodejnách. Dřív než se tak stane, budeme mít možnost ji vyzkoušet v prostředí, do kterého je jako stvořená. Už zítra protáhneme horkou novinku známými horskými průsmyky italských Dolomit, abychom mohli přinést první dojmy co nejdřív. Jako obvykle se těšíme i na vaše podnětné dotazy.

Jak jste se mohli dozvědět v tomto článku, Tracer 700 vychází z Yamahy MT-07. Řadový dvouválec zůstal na parametrech 75 koní při 9 000 otáčkách a 68 Nm v 6 500 ot. za min., podvozek však dostal komfortnější nastavení a delší zadní kyvku. Víc cestovního pohodlí by měly přinést vyšší řídítka a přední maska s nastavitelným plexištítem, doplněná o kryty rukojetí. Pro přepravu zavazadel poslouží boční brašny, které lze uchytit k zesílenému podsedlovému rámu. Nádrž pojme 17 litrů benzínu, přičemž pohotovostní hmotnost narostla jen o 14 kilo na celkových 196 kg.

Suma sumárum to vypadá na hodně zábavné, a zároveň dost pohodlné cestování. Naše první dojmy najdete v tomto testu, kde jsou také odpovědi na vaše dotazy.

Informace o redaktorovi

Petr Poduška - Výška testovacího jezdce: 186 cm

Motokatalog.czTOPlist