Značka Victory představila koncept Vision 800

Překvapivé na tom je hlavně to, že značka Victory se až dosud zabývala výrobou luxusních motocyklů ve stylu cruiser/chopper a většinu své produkce prodává převážně v USA.

Značka Victory představila koncept Vision 800

Koncept Vision 800 opět ukazuje, že amíci vidí i budoucnost hodně odlišně - vzpomínáte si na šílený koncept Dodge Tomahavk? Až časem se ukáže, jestli v tomto případě jde jen o reakci na smršť japonských designových výstřelků prezentovaných na výstavách, nebo jestli se opravdu Victory hodlá profilovat i v dalších motocyklových stylech.


Victory Vision 800 by zdálky mohl připomínat koncept nabušeného supersportu. Až bližší pohled ale prozradí, že se na motocyklu bude sedět podobně vzpřímeně a s nohama dopředu jako na cruiseru. Design je.... je opravdu zvláštní a hodně inovativní, nemá cenu o tom zbytečně plácat, podívejte se sami.


Podobně jako radikální design je překvapivý i technický obsah, který také daleko vybočuje ze stylu Victory. Vodou chlazený paralelní dvouválec zatím tato značka nezkoušela, to samé platí pro automatický převod bez spojky.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist