husqvarna_virt_400_brezen
Začíná anketa Motocykl roku 2015

Svaz dovozců automobilů letos už podevatenácté vyhlásil anketu Motocykl roku, do které se letos přihlásilo celkem 34 strojů. O nejoblíbenější motorce v každé ze sedmi kategorií a celkovém vítězi budou rozhodovat jak hlasy odborné poroty, tak i anketní odpovědi veřejnosti. Výsledky budou vyhlášeny 8. března 2015 na výstavě Motosalon.

Přihlášené novinky budou stejně jako v loňském roce soutěžit v sedmi kategoriích, z nichž každá bude mít svého vítěze: 
  • skútry do 125 ccm
  • skútry nad 125 ccm
  • endura včetně cestovních
  • klasik včetně chopperů a cruiserů
  • naked bikes
  • cestovní silniční motorky
  • sportovní silniční motorky
Motocyklem roku 2015 v České republice se pak stane ten model, který obdrží absolutně největší počet hlasů. Vítěze jednotlivých kategorií stejně jako Motocykl roku 2015 v ČR budou volit dvě skupiny hodnotitelů; veřejnost a odborná porota jmenovaná vyhlašovatelem. Hlasy se nakonec sečtou.
Anketa byla zahájena 1. února, hlasovat lze do 7. března prostřednictvím internetových stránek www.motocyklroku.cz, pomocí hlasovacího lístku z inzerce, nebo na výstavě Motosalon. V rámci hlasování si můžete zarezervovat předváděcí jízdu na některém z nominovaných modelů, označených popiskem "testovací jízda".
Hlasovací lístky budou po skončení ankety slosovány, a pro výherce je připraveno celkem 21 sponzorských cen (pneumatiky, přilby, oblečení atd.. Hlavní cenou je voucher v hodnotě 100 000 Kč na nákup některého z nominovaných motocyklů dle vlastního výběru. Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Nominované stroje v jednotlivých kategoriích:

Skútry do 125 ccm

Skútry nad 125 ccm

Endura včetně cestovních

Klasik včetně chopperů a cruiserů

Naked bikes

Cestovní silniční motorky

Sportovní silniční motorky

Informace o redaktorovi

Petr Poduška - (Odebírat články autora)
Press - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (42x):faber_aprilia_brezen
Objednat reklamu
TOPlist