Yamaha představuje novinky 2010

Ani tato značka se podle všeho neobjeví na letošní výstavě v Miláně, a tak evropské představení novinek proběhne jen a pouze přes internet. Yamaha zatím pro příští rok ukázala čtyři novinky, půjde ale více méně jen o vylepšení a designové úpravy.

Yamaha představuje novinky 2010

Yamaha XJ6 Diversion F

Není to tak zas až dávno co Yamaha uvedla na trh model Yamaha XJ6 a XJ6 Diversion, příští rok se k nim připojí ještě model XJ6 Diversion F. Ten bude mít shodný rám, stejný řadový 4-válec z R6 poladěný na sílu odspodu, navíc přibudou boční kapoty a ochrana před větrem se tak ještě zlepší, což jezdec jistě ocení při delším cestování.
Doplňková verze pak bude s ABS. Půjde o zajímavou novinku a případný zájemce o jeden z motocyklů této střední třídy bude mít na výběr ze dvou barevných kombinací, modré a černé.

Yamaha FZ1 a FZ1 Fazer

Yamaha FZ1 a FZ1 Fazer dostane nové nastavení motoru pro lepší jízdní vlastnosti ve středních a vyšších otáčkách. Zbytek zůstává po technické stránce stejný. Možným příjemným překvapením je rozšířená paleta barev, ve kterých půjde motocykl pořídit.

Yamaha YZF-R6

O něco většími změnami prošla Yamaha R6, úprav se dočkalo mapování motoru, které zajišťuje lepší kontrolu v nízkých otáčkách, maximum se zvýšilo na 16000ot./min., snížil se však výkon o pár koní. Výrobce zřejmě usoudil že 129 koňských sil je na takovýto stroj až přespříliš. Prodloužila se koncovka výfuku, upravilo se sání, decentně se upravila kapotáž, mírně se snížila hmotnost díky nové magnesiové hlavě válců.
Decentně upravená spojka umožňuje lepší podřazování ve vysokých otáčkách. Co by mohli ocenit někteří jezdci, jsou zabudované stopky v LED displeji s ovládáním na řidítku.

Stáhněte si vybrané fotografie na pozadí vašeho PC

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.12
Známkováno: 26x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist