Yamaha Motor Czech spol. s r.o.

V pátek 20.1. se v salónku pražského hotelu Intercontinental uskutečnila tisková konference společnosti Yamaha Motor Czech spol s r.o. Jedná se vlastní dceřinou společnost značky Yamaha Motor Company, Ltd., která od 1.3.2006 zahajuje působení také v České republice. Dosavadní oficiální zastoupení značky Yamaha probíhalo pod vedením firmy Yama Moto Sport a.s., která se nyní rozdělí na dvě části: Marimoto s.r.o. – dealera motocyklů a dalších produktů značky Yamaha a společnost Yshop.cz – dealera příslušenství značek Dainese, Arai, Alpinestars, Held a dalších. Obě firmy budou mít své působení stále v Praze 4 – Braníku.

Yamaha Motor Czech spol. s r.o.
Společnost Yamaha Motor Czech s.r.o. s hlavním sídlem v průmyslové zóně v Čestlicích u Prahy byla založena za účelem rozvoje působení značky Yamaha na našem trhu. „Jedná se především o opětovné získání pozice motocyklového prodejce číslo jedna na českém trhu,“ říká Ing. Václav Koucký, generální ředitel společnosti.
Dosáhnout této pozice bude chtít nová společnost hlavně v lepší spolupráci se všemi dealery motocyklů značky Yamaha bez rozdílu, od kterých bude očekávat proaktivní přístup. V případě logistických operací to budou například dodávky produktů Yamaha z evropských skladů přímo na každé dealerství.

Zaměřit se chceme nejen na budování image značky Yamaha v motocyklovém segmentu, který nyní tvoří 85% obratu značky Yamaha v ČR, ale také v dalších odvětvích pro zábavu na zemi nebo na vodě, v létě či v zimě,“ doplnil Ing. Martin Krejčí, obchodní a marketingový ředitel.
Yamaha Motor Czech s.r.o. svoji filosofii představuje pod slovem „Kando“, což je japonský výraz popisující pocit „vzrušení a uspokojení“, který získáte při setkání s předměty mimořádné hodnoty. Uvidíme, jak se podaří tuto vizi naplnit. Pro všechny příznivce této značky je již naplánována akce s názvem „Yamaha Summer Days“, která se uskuteční od 16. – 19. června na okruhu v Brně, a měly by následovat i další akce, jako soustředění čtyřkolek ATV v Ostravě.
Se všemi novinkami pro rok 2006 se můžete setkat již v březnu na výstavě Motocykl v Praze, kde bude mít Yamaha již tradičně stánek ve středu průmyslového paláce. „Představeny zde budou dvě hlavní novinky, model FJR 1300AS s poloautomatickou spojkou a model YZF-R6 se systémem YCC-T (Yamaha Chip Controlled Throttle - elektronické ovládání plynu), který přináší okamžitou a přesnou odezvu motoru na polohu škrtící klapky,“ říká Ing. Pavel Balšínek, servisní ředitel společnosti.

Na serveru Motorkáři.cz se i v roce 2006, můžete těšit na celou řadu redakčních testů této japonské značky, jejíž novinky se Vám budeme snažit představovat.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist