Nová Yamaha VMAX v Praze!

Středa 9. července v obchodním centru Metropole Zličín - bude tam vystaven po celý den. Věřte či nevěřte, krátce po prvním odhalení přijíždí do Prahy na krátkou prezentaci nová Yamaha VMAX.

Nová Yamaha VMAX v Praze!

Kapitoly článku

Jestli si chcete oprázdninách udělat pěkný výlet, nebo se aspoň nacházíte v dosahu Prahy a dokážete si ve středu udělat chvíli volno, pak by vám neměla uniknout pozvánka na představení nové reinkarnace legendárního a výjimečného modelu Yamaha VMAX. Praha se stala jednou z pouhých 6 zastávek European Yamaha VMAX Tour letošního léta, a to jen měsíc po celosvětové premiéře nového modelu. První motocykly z výroby pro nové šťastné majitele dorazí až koncem letošního roku, takže se bezesporu jedná o jedinou příležitost, kdy si VMaxe naživo pořádně prohlédnout. My si rozhodně setkání s touto bestií nenecháme ujít!
Možnost spatřit na vlastní oči nový VMAX budou mít všichni jeho fanoušci dne 9. července 2008 od 10:00 do 18:00 v areálu Obchodního centra METROPOLE Zličín, Praha 5. Prezentace nového modelu VMAX bude statická, přesto věříme, že si nenecháte tuto příležitost uniknout. Základní informace o novém modelu najdete v tomto článku, případně můžete čerpat přímo od zdroje ze speciálních stránek tohoto modelu www.new-vmax.com.

Poslední informace říká, že prodej nového modelu prostřednictvím on-line rezervačního systému byl spuštěn dle plánu 1. července. Během prvního dne prodeje bylo rezervováno více jak 800 motocyklů v celé Evropě. V České republice a Slovensku to pak je podle záznamů společnosti Yamaha Motor Czech aktuálně k dnešnímu dni 7 rezervovaných motocyklů!

POKRAČOVAT V DALŠÍ KAPITOLE

Kapitoly článku

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 1x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist