husqvarna_naked
Výstava Motosalon: podrobné informace a soutěž o 3x2 vstupenky

Největší tuzemský veletrh motocyklů, skútrů, čtyřkolek a příslušenství se přiblížil na dohled, a vystavovatelé začínají lákat návštěvníky na svoje největší pecky. Pilně se připravuje také naše redakce, která pro stánek Motorkáři.cz chystá řadu novinek. Podívejte se na přehled hlavních zajímavostí letošní výstavy Motosalon, a pokud chcete získat dvě vstupenky zadarmo, zkuste štěstí v soutěži.

Většina výrobců vystavuje na Motosalonu svoje kompletní modelové řady, ale hlavním lákadlem jsou pochopitelně novinky. Jarní výstava je často první příležitostí jak nový model spatřit na vlastní oči, posadit se na něj, nebo si udělat vlastní fotku do alba. A protože letos budou na Motosalonu zastoupeny prakticky všechny velké značky, novinek bude k vidění víc než obvykle. Co nás tedy v Letňanech tentokrát čeká?

Začneme u domácích výrobců. Vůbec poprvé se na Motosalonu představí firma FGR, která ukáže sériovou podobu nejsilnějšího tuzemského motocyklu Midalu 2500 V6. Chybět nebude ani Jawa se svojí očekávanou novinkou 350 OHC, kterou představí firma MotoKenny.

Honda na největší ploše výstavy ukáže všechny novinky letošní sezóny včetně očekávaného CBR1000RR Fireblade a retro modelů CB1100 a CB1100RS. K vidění bude také stroj mistra světa MotoGP Marca Marqueze a další zajímavé závodní speciály.

Kawasaki letos připravuje netradiční stánek, na kterém poprvé představí celou modelovou řadu včetně turbo-biků H2 a H2R a všech novinek 2017. Svojí motorku pro pražskou výstavu zapůjčil i Jonathan Rea, úřadující mistr světa Superbike.

Svými žhavými novinkami se pochlubí také ostatní velké značky - v seznamu přihlášených jsou Aprilia, BMW, Harley-Davidson, Indian, KTM, Moto Guzzi, Norton, Suzuki, Triumph, Ural či Yamaha. Českou premiéru bude na Motosalonu mít FB Mondial a poprvé se zde objevuje také značka Ducati, která zde představí nový SuperSport, Multistradu 950, Scrambler Desert Sled a Cafe Racer.

Na stánku Yshopu si můžete prohlédnout i jeden zajímavý kousek – Ducati Scrambler kompletně oblečený do doplňků Rizoma. Doplňky se dělají buď v černé, nebo hliníkové barvě. Vzhledem k nabídce barev, ve kterých se Scrambler dělá, si každý může vybrat, co se mu na jeho model hodí více.

Na stánku Parts Europe se představí inteligentní světlomet od J. W. Speakers, který zvětšuje osvětlenou plochu před vámi a tím i zvyšuje zorné pole, zejména pak v zatáčkách.

Srdečně zváni jste také na stánek Motorkáři.cz, kde vás čeká rovněž pěkných pár novinek. Hlavní atrakcí, kterou jsme pro návštěvníky připravili, je mobilní fotoateliér SmyBox, kde si můžete zdarma nechat zhotovit profesionální fotku - sólo, nebo skupinovou, a vytištěnou si jí rovnou odnést domů. Všechny fotky v elektronické podobě pak budou ke stažení na našem serveru. A protože jde o motorkářskou výstavu, bude vám pro focení k dispozici také spousta doplňků; přilby, kšiltovky, bundy, trička a podobně. 

Zastavit se u nás můžete samozřejmě i jenom tak, na kus řeči. Letos vám k tomu nabídneme kávičku zdarma (pro reg. uživatele) - pravé italské espresso z čerstvě upražené a umleté kvalitní směsi arabiky a robusty. Během popíjení voňavého moku si můžete prohlédnout jednu raritku - homologační model Honda RVF750R v dokonalém originálním stavu.

A pro sběratele podpisů máme připraveno několik autogramiád. V průběhu výstavy se na našem stánku vystřídají Ondra Klymčiw, Matěj a Kuba Smržovi, Martin Krátký, Mirek Sporťák Frey a jezdci MRG týmu. Na pár hodin by se u nás měl ukázat také Pavel Suchý, který plánuje těsně před výstavou návrat ze svojí druhé velké cesty na Jawě kolem světa. 

Pokud by se vám hodily dvě vstupenky na výstavu Motosalon 2017 grátis, zkuste naší soutěž. Stačí správně odpovědět na dvě otázky a mít štěstí při slosování.

Otevírací doba pro veřejnost

čtvrtek 2.3.  12:00 - 19:30
pátek 3.3.      9.30 - 19.30
sobota 4.3.    9.30 - 19.30
neděle  5.3.   9:30 - 17:00

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
 • Kolikátý ročník výstavy Motosalon se letos koná?
  • Sedmý
  • Osmý
  • Devátý
 • V kolika halách letňanského výstaviště bude letošní Motosalon probíhat?
  • 2
  • 3
  • 4

Informace o redaktorovi

Petr Poduška - (Odebírat články autora)
Motorkáři.cz - (Odebírat články autora)
TOPlist