Výstava Motobike 2006 na Ukrajině

Pár dní před zahájením naší výstavy Motocykl v Praze se uskuteční výstava Motobike na Ukrajině. Jde o druhý ročník, který pořádá agentura International Exhibition Group Ukrajine v návaznosti na stále rychleji rostoucí motocyklový trh.

Výstava Motobike 2006 na Ukrajině
Výstava se uskuteční od 23. do 26. února v Kyjevě a nabídne tamním motorkářům přehled všech novinek pro rok 2006 od nejvýznamnějších motocyklových značek, které jsou na ukrajinském trhu zastoupeny. Chybět nabude také příslušenství na motocykly, které je možné zakoupit přímo na výstavě.


Potenciál ukrajinského motocyklového trhu rychle roste, v roce 2003 bylo prodáno 871 nových motocyklů a během 9 měsíců roku 2005 to bylo již 2500 kusů. Z těchto čísel je patrné, že ukrajinský motocyklový trh, který byl před několika lety v zárodku se rychle rozvíjí a neustále jde v tomto směru dopředu. Spolu z poptávkou na motocykly roste i poptávka po doplňcích, příslušenství a oblečení. To si dobře uvědomují a rádi vítají výrobci a distributoři motocyklů i firmy, které se zabývají mototuningem a motoservisem a chtějí zaujmout svou pozici na ukrajinském trhu s motocykly, doplňky, oblečením a servisem.


K motocyklům patří nejen samotná prezentace novinek motocyklů a skútrů, přehlídka nových kolekcí oblečení a odborného vybaveni, ale také i doprovodné show, exhibiční jízdy a losováni cen, které si odnesou návštěvníci výstavy.


Výstava "Motobike 2006" se uskuteční na ploše Expocentra Ukrajina, který se nachází na Hluškově třídě 1 v Kyjevě.


Otevírací doba:
23. - 25. od 10:00 do 18:00
26. – od 10:00 do 15:00 Oficiální web: www.ieg.com.ua

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist