Vespa World Days

Pod označením “Vespa World Days” proběhne ve slunné Itálii koncem dubna velké setkání všech majitelů legendární italské značky Vespa.

Vespa World Days

Hlavní program setkání se bude odehrávat v městečku Cefalù nedaleko Palerma na Sicílii v termínu od 24. do 27. dubna. Tato pro opravdové příznivce značky víceméně povinná akce je organizována pod záštitou starosty provincie Palermo Francesca Mussotto a pánů Paola Gagliardo a Giuseppe Guercio z Piaggio Group.  Celou akci bude zastřešovat italská společnost Stratos DMC (cestovní agentura) a kluby Vespa z celé itálie a světa pod záštitou výrobce.      


Celá akce počítá s velkým počtem fanoušků a tomu je přizpůsoben náležitě i program. Kromě velké slávy pro majitele a příznivce značky, organizítor slibuje například expozici historických modelů z musea v Pontedera, výlety na zajímavá přírodní i historická místa a samozřejmě bohatý doprovodný program. Více informací najdete na oficiálních stránkách akce www.vespaworlddays.com (tel:+390917302995). Mimo jiné, je to i příležitost, jak strávit v jižní Itálii pár jistě zajímavých jarních dní. 


Mapa: http://maps.google.com/maps?f=q&hl=cs&geocode=&q=Cefal%C3%B9&ie=UTF8&ll=38.039516,14.021933&spn=1.620171,3.652954&z=9&om=0

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist