Suzuki Inazuma 250

Ve Velké Británii probíhá motocyklová výstava Motorcycle Live, a Suzuki překvapila evropskou premiérou nového čtvrtlitrového naked-biku Inazuma 250.

Suzuki Inazuma 250
Suzuki chce rozšířit nabídku motocyklů, které jsou zaměřeny na mladší či méně zkušené bikery. Výsledkem je naked-bike Inazuma 250, který byl představen na právě probíhající výstavě Motorcycle Live v britském Birminghamu.
Suzuki Inazuma 250 se na východních trzích už nějakou dobu prodává pod názvem GW250, ale pro evropské trhy se jedná o novinku pro rok 2012. Mimochodem název Inazuma v překladu z japonštiny znamená "blesk".
V masce motorky a dalších prvcích je jasně vidět inspirace v modelové řadě GSR a B-King. Srdcem naked-biku je kapalinou chlazený, čtyřtaktní řadový dvouválec o objemu 248 ccm s přímým vstřikováním paliva, který je v Japonsku naladěn na 26 koní. Odhadujeme, že se očekávat podobná hodnota i v Evropě. Agregát spolupracuje se šestistupňovou převodovkou a síla motoru se na zadní kolo přenáší pomocí řetězu.
Ve výbavě je teleskopická vidlice vpředu a kyvka s centrální tlumící jednotkou vzadu; dále pak 17palcová litá kola, dvojice výfuků, prostorné sedlo (i pro spolujezdce), jeden brzdový kotouč vpředu i vzadu.
Suzuki Inazuma 250 se tak chystá rozčísnout kategorii čtvrtlitrů, kde jsou například KTM 200 Duke, Kawasaki Ninja 250R nebo Honda CBR250R. Zajímavá by měla být i cena motocyklu, dá se očekávat silně pod 100 tisíc Kč.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.50
Známkováno: 26x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist