Speciální edice Suzuki GSX 1250FAZ

Pod pojmem „Speciální edice“ si u Suzuki bohužel představují jen jinou barvu, tentokrát pro model GSX 1250FA. Kdo má rád netradiční nebo nějaké výroční zbarvení svého oblíbeného modelu, přijde si u Suzuki určitě na své. Potěší i fakt, že si Suzuki za jinou barvu neúčtuje přehnanou částku.

Pohodlný cesťák se sportovním nádechem se vyznačuje vysokým krouťákem při nízkých otáčkách. Točivý moment 108 Nm při 3 700 ot./min. slibuje pohodlné cestování, ale i přejezdy přes „městkou džungli“. Maximálního výkonu 72 kW pak dosáhne motor s rozvodem DOHC při 7 500 otáčkách. Provozní hmotnost 257 kg zvládne motor rozpohybovat až na 230 km/h.
Velký cestovní Bandit nabízí dobrý cestovní komfort za přijatelnou cenu, takže není divu, že se stal oblíbenou položkou mezi motorkáři. Toho chce Suzuki využít a představila novinku s přídomkem „Z“ na konci modelového označení. Bohužel se jedná pouze o novou barevnou kombinaci.
Základní bílá barva je doplněna o červeno-černé pruhy. V nabídce je také varianta s modrým pruhováním. Zatím sice není vyřešena otázka, na jakých trzích bude GSX 1250 FAZ oficiálně k mání, kolegové z Anglie už ale znají i cenovku. Speciální edice by měla stát o zhruba 3 800 korun více, než původní verze.
Uvidíme, třeba Suzuki pustí nové barvičky i k nám, aby si fandové přišli na své. V každém případě je toto jasným signálem, že Suzuki nadále pokračuje ve své politice „méně novinek, více barviček“, jak by se jejich aktuální nabídka dala charakterizovat. Hlavní novinkou u Suzuki nadále zůstává litrový V-Strom a spekuluje se o litrovém naked biku GSR1000.
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (6x):
Motokatalog.czTOPlist