Ostrý soutěžácký žluťásek RMX450Z

Ostré motokrosové speciály RM-Z výrazně promlouvají do všech bitev nejrůznějších motokrosových klání, ať už se jedná o Mistrovství světa nebo krajský přebor. Mezi soutěžními endury bylo ze strany Suzuki hodně dlouho hrobové ticho. S tím se bude snažit skoncovat fungl nové ostré enduro RMX450Z!

Ostrý soutěžácký žluťásek RMX450Z
V modelové nabídce offroadových žluťásků Suzuki konečně přibyde po boku motokrosových mašin RM-Z 250 a 450 ostré čtyřtaktní enduro RMX450Z. Pokud půjde ve stopách svých motokrosových setřiček, určitě se máme na co se těšit. Soutěžáku RMX450Z dává chuť do života upravený motor se vstřikováním z motokrosové čtyřipade. Samozřejmostí je (dnes už nejen endurácká vychytávka) elektrický startér, chránič motoru, snadný přístup ke vzduchovému filtru z boku, hliníkový rám, plně stavitelné odpružení Showa, osmnáctkové zadní kolo nebo digitální přístrojovka.
Už teď jsem dost zvědav, jak si RMX povede v nabušené konkurenci a v prestižních světových soutěžích, jako je třeba šestidenní. Tajně taky doufám, že se mi příští sezonu poštěstí žlutého offroaďáka osedlat a trošku ho potrápit v redakčnímu testíku.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.62
Známkováno: 24x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist