yamaha_cerven
Ride 2 vychází na PC i konzole

Pokud se poohlížíte po „motorkové“ hře na nadcházející dlouhé zimní večery, dost možná vám do oka padnul i titul Ride. Jeho první díl byl nedávno recenzovaný i zde, nicméně teď nastal čas na vylepšený díl druhý, který právě vychází na PC, PS4 a Xbox One.

To, co Ride 2 nabízí oproti jedničce, by se dalo shrnout hesly „větší a lepší“. Nová hra nabídne více motorek (a už v té předchozí jich byla opravdu hromada), nabídne více tratí, přírodních okruhů, supermoto tratí a také horkou novinku v podobě povětrnostních podmínek. Nově tak lze jezdit v dešti, v noci, prostě za různých více či méně příznivých okolností.

Některé věci zůstávají samozřejmě zachovány. Pořád svou motorku můžete ladit, ale tentokrát bude výběr tuningových dílů opět o něco bohatší. Nadále zůstává i možnost detailně vyladit pozici svého jezdce na motorce, přestože jeho pohyby jsou nyní o dost detailnější a přirozenější.

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.

Celkem Ride 2 přiváží 12 jízdních režimů včetně supermota a on-line multiplayeru a také 174 motorek. Komu by ale ani tento nášup nestačil, tomu přijdou vhod různé placené i neplacené DLC balíčky, které budou průběžně vydávány.

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (4x):TOPlist