PF 2013

Je tu opět konec roku a my bychom vám za redakci serveru Motorkáři.cz a všechny spolupracovníky chtěli poděkovat za dosavadní projevenou přízeň, popřát klidné a ničím nerušené prožití Vánoc a do nového roku 2013 hodně šťastných kilometrů bez nehod a radarů.

PF 2013
Katastrofický scénář letošního zimního slunovratu se naštěstí nenaplnil, a tak se ani dějiny serveru Motorkáři.cz nazastavily u letopočtu 2012. Naopak: jedeme s vámi dál, a příští rok vstoupíme už do dvanáctého roku našeho společného fungování na webu. A co podstatného se událo během posledních dvanácti měsíců? Největší český motocyklový portál prochází neustálým vývojem, a v uplynulém roce jsme se zaměřili především na sekci Motorkáři, kterou spolu s námi vytváříte vy, uživatelé, svými vloženými motocykly, deníky a vzájemnými komentáři. Kromě redesignu dostala tato sekce nový grafický návrh, který by měl pomoci k lepší orientaci v obsáhlé nabídce informací. Díky novým záložkám můžete nyní lépe zobrazovat všechna data, jako například samostatný výpis deníků k motorkám, recenze zboží (pneumatiky, přilby, oblečení), které používáte nebo třeba přehledný výpis manuálů a dalších užitečných souborů k jednotlivým modelům motocyklů.
V nové záložce „Skupiny“ mohou členové vzájemně sdílet fotky a informace z diskuse,  pozvánky na akce a srazy skupiny nebo klubu, a také lépe a cíleněji komunikovat. Změnou prošel i samotný profil, který je nyní bez levého a pravého menu roztažen na celou šířku stránky a dokáže tak zobrazit více informací Nový profil potom zobrazuje po záložkách jednotlivé informace, které uživatel vložil na web Motorkáři.cz, a umožňuje další sdílení s přáteli a uživateli. Poslední změnou je jiný profil motocyklu, který uživatel vložil na stránky. Celý obsah recenze je teď lépe zobrazen, a to včetně obsáhlé fotogalerie, samotného hodnocení motorky a zápisů z deníku. V redesignu dalších sekcí budeme pomalu pokračovat i v roce 2013.
V redakční části jsme letos zveřejnili 67 testů a celkem se nám v rukách vystřídalo 75 motorek a skútrů od 24 různých značek. Databáze redakčních testů se za uplynulý rok rekordně rozrostla, a obsahuje už více než 500 položek.
Kromě testování se snažíme přinášet všechny aktuální informace o novinkách z motocyklového světa,  a proto jsme nemohli chybět ani na žádné z důležitých motocyklových výstav. V březnu jsme se možná osobně s některými z vás potkali na Motosalonu 2012, kde se redakce Motorkáři.cz prezentovala na tradičním stánku společně s dalším titulem vydavatelství MOTOportal, s.r.o., internetovým serverem Quadmania.cz. Souběžně jsme sledovali také dění na veletrhu Motocykl 2012. Pro informace o nových modelech, na které se můžete těšit v sezóně 2013, jsme na podzim zajeli přímo do míst konání největších evropských výstav Intermot a Eicma.
A ještě pár statistik. Z celkového počtu 2949 článků zveřejněných v roce 2012 se největší počet objevil tradičně v sekci Sport, kde přibylo celkem 2113 článků, z nichž 914 se týkalo novinek z prostředí MotoGP. Významnou měrou se na obsahu stránek podílí také čtenářská tvorba - za rok 2012 jsme od vás dostali a zveřejnili 208 cestopisů.
Veškeré naše snažení by však bylo zbytečné, nebýt vás. V první řadě bychom tedy rádi poděkovali všem čtenářům a uživatelům portálu Motorkáři.cz, kteří nás v roce 2012 v hojném počtu navštěvovali. Oproti roku 2011 se návštěvnost zvýšila o 17%, měsíčně náš web web nyní navštíví přes 600.000 unikátních uživatelů a dle statistik Google Analytics jste za celý rok zobrazili 222.736.966 stránek.

Budeme se i nadále snažit, abyste na našem webu vždy našli aktuální, zajímavé a užitečné informace ze světa motorek.

Redakce Motorkáři.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.09
Známkováno: 53x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist