PF 2009

Je tu opět konec roku a my v redakci serveru Motorkáři.cz bychom Vám chtěli do nového roku 2009 popřát všechno nejlepší a poděkovat za dosavadní projevenou přízeň.

PF 2009

Články, testy, recenze, novinky, přílohy

Letos jsme otestovali a zveřejnili na webu Motorkáři.cz celkem 45 testů motocyklů a ještě jich máme několik připravených v archívu. Celkem je v naší databázi 270 testů motocyklů. Zaměřili jsme se i na srovnávací testy, které jsou pro vás nejzajímavější. Připravili jsme test 4 cestovních endur, se kterými jsme navštívili Alpy a řádně prověřili jejich vlastnosti v tomto testu. Srovnali jsme 3 nové supersportovní šestistovky a připravili další srovnávací testy dvou motocyklů. Snažíme se také k testovaným motocyklům zveřejňovat pravidelně vlastní videa.
Věříme, že i další články jako novinky ze světa motocyklů, online reportáže či přílohy z mezinárodních výstav pro vás byly zajímavé. Navíc jste každý měsíc v naší fotogalerii mohli hodnotit dívku s motocyklem. I v roce 2009 v tomto budeme pokračovat.

Nový server, nová sekce video

Návštěvnost webového serveru je určitě důležitá věc, nikoliv ale výhradně určující jeho kvalitu. Přesto nás zvyšující návštěvnost těší, protože nám tím dáváte najevo, že vás tento web baví a že v něm pořád nacházíte zajímavé informace.
Začátkem roku 2008 jsme náš portál přestěhovali na výkonnější server a 1.února 2008 spustili zcela nový design a koncept serveru Motorkáři.cz. Formou záložek jsme chtěli nabídnout lepší strukturu celého portálu, rozdělenou dle jednotlivých tematických sekcí.

Historie serveru Motorkáři.cz


V prosinci 2008 jsme spustili novou sekci "video", která má nabídnout přehled všech našich redakčních videí, upozornit na zajímavosti a v neposlední řadě nabídnout prostor také vám čtenářům pro prezentaci vašeho videa.

Quadmania.cz

1. září 2008 jsme spustili sesterský web pro čtyřkolkáře www.quadmania.cz. Jedná se o nový projekt, který dle nás na českém internetu chyběl. Jak název napovídá, chceme se věnovat čtyřkolkám a všemu co k nim patří. Chceme pro vás připravovat novinky, testy, reportáže, zprávy ze závodů, srazů a dalších akcích. Ale nejenom to, současí serveru je také bazar čtyřkolek, diskusní fórum a databáze čtyřkolkářů.


Poděkování

Veškeré naše snažení by bylo zbytečné, kdyby nebylo VÁS - čtenářů. V první řadě bychom tedy rádi poděkovali všem návštěvníkům a uživatelům serveru Motorkáři.cz, kteří nás v roce 2008 pravidelně navštěvovali. Budeme se snažit, abyste u nás vždy nalezli aktuální, zajímavé a užitečné informace z motocyklového světa.


Chod serveru Motorkáři.cz by nemohl fungovat bez dostatečné podpory inzertních partnerů. Jsme rádi, že si vybrali účinnou a cílenou inzerci na našem portálu a náš dík patří také jim.
V novém roce 2009 vše nej.
Redakce serveru Motorkáři.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist