Novinky na webu Motorkáři.cz

Zbrusu nový motokatalog a kompletně přepracovaný a zpřehledněný bazar - to jsou dvě novinky, které náš portál před Vánoci přináší.

Novinky na webu Motorkáři.cz
V příštím roce oslaví Motorkáři.cz už 10 let působení v českých internetových vodách. Za tu dobu prošel náš web mnoha změnami. Největší radost máme z toho, že jsme se pro mnohé stali základním informačním zdrojem o motorkách a také místem, kde se můžete setkávat s kamarády z jedné stopy. Naším cílem je vaše maximální spokojenost. A jelikož se snažíme k vaší spokojenosti přispívat neustále, vyvinuli jsme dvě novinky. Hned na úvodní stránce je patrné, že do záložek přibyla sekce Motokatalog.

Zde je veškerý dosud publikovaný materiál z našeho webu roztříděn do přehledných skupin podle značek motocyklů. Chcete se třeba dozvědět něco o značce Cagiva? Žádný problém, stačí jeden klik! Uvnitř pak naleznete seznam veškerých modelů každé značky, její historii a také archiv článků, které si o konkrétní značce u nás můžete přečíst. Nechybí ani praktický seznam prodejců a servisů včetně přehledné mapky. 

Tím to ale nekončí! Když kliknete na jednotlivý model, otevře se vám stránka, kde jsou shromážděny veškeré dostupné informace o každé motorce. Nechybí fotografie modelu, seznam článků (hlavně testů a novinek) a také vybraných témat z fóra, které se vámi zvoleného motocyklu týkají. Pěkně pohromadě tu také najdete databázi majitelů stroje včetně přehledného hodnocení, dle kterého majitelé svůj stroj známkovali v mnoha jízních kategoriích. Navíc máte sami možnost vkládat zajímavé a pěkné wallpapery  tohoto modelu.
Motokatalog ale není jedinou novinkou. Úpravy se dočkala také sekce Bazar. Ta by nyní měla být ještě přehlednější a měla by vám hledání v inzerátech maximálně usnadnit. Bazar je totiž nově graficky členěn podle motocyklů, náhradních dílů, doplňků a výbavy, které jsou dále členěny podle značek a druhu dílu nebo výbavy. Po rozkliknutí jednotlivých položek se vám zobrazí přehledný výpis nejnovějších inzerátů spolu s formulářem, kde můžete vámi hledaný produkt detailně specifikovat a vyhledat.       
 
Celý tým Motorkáři.cz věří, že se vám vylepšení webu budou líbit! S připomínkami a nápady na ještě lepší chod webu se můžete svěřit ve formuláři, který najdete na každé jednotlivé stránce úplně dole.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.07
Známkováno: 60x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist