Nembo 32 zvládlo první jízdní testy

Nový streetfighter / café racer Nembo 32 s neobvyklým uložením motoru, kde hlavy válců směřují dolů, má za sebou první jízdní testy na italském okruhu Franciacorta.

Nembo 32 zvládlo první jízdní testy
Na začátku letošního roku jsme vás informovali o novém projektu Nembo 32. Díky čtenosti a zajímavé diskuzi bylo jasné, že tento nový streetfighter Nembo 32 s neobvyklým uložením motoru, kde hlavy válců směřují dolů, přinejmenším zaujal nebo alespoň lehce rozvlnil klidné motorkářské vody.
Vývojovou linii motocyklu Nembo 32 stále sledujeme a máme pro vás dobrou zprávu. Projekt nešel k ledu, jak se bohužel často stává, ba naopak: v létě se tým Nembo Motociclette objevil na italském okruhu Franciacorta, kde probíhaly intenzivní jízdní testy.
Testovaná verze motocyklu měla obrácený tříválec o objemu 1 814 ccm nastavený na výkon 170 koní při 9 000 ot/min. Samuele Sardi, testovací jezdec, po dokončení jízdy nadšeně přítomným novinářům sdělil: "Nembo 32 je skvělý motocykl. Díky kompaktním rozměrům a malé hmotnosti se ovládá velmi lehce, téměř jako moje horské kolo."
Výsledky jízdních testů byly veskrze pozitivní a Nembo 32 čeká poslední fáze - motocykl dokončit, homologovat pro běžný provoz a začít s prodejem. První kousky by se k novým majitelům měly dostat během jara 2012.


Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.57
Známkováno: 14x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist