ktm_duke_890gp
Nástavbové studium „Diagnostik motocyklů“

Pokud chcete získat znalosti z oblast diagnostiky motocyklů, máte příležitost přihlásit se na dvouleté nástavbové studium Diagnostik motocyklů na Integrované střední škole automobilní v Brně. Studium je určeno pro absolventy učebních oborů mechanik opravář motorových vozidel, automechanik a autoelektrikář.

Výuka je zaměřena především na diagnostiku motocyklů a to nejen diagnostiku elektrickou, ale výrazně i na diagnostiku mechanických dílů kompletně celého motocyklu. Struktura rozvrhu je velmi podobná nástavbovému studiu Autotronik. Týdně studenti tráví 5 hodin na dílně, kde mají možnost veškerou probíranou látku prověřit na školních motocyklech, důraz je kladen na samostatnost a schopnost vyhledávat potřebné informace v cizojazyčných manuálech.
Teoretickou, odbornou část zaměřenou přímo na motocykly, tvoří týdně 2 hodiny elektrotechniky, 2 hodiny motocyklů a 2 hodiny diagnostiky.
Ve vybavení školy je např. měření rámů, 2-4 kanálové osciloskopy, výkonová zkušebna, sériová diagnostika Gutmann a Texa, dataloggery a další.
Během studia je možnost navštívit firmy pracující v oboru motocyklů, velké evropské motocyklové výstavy a odborné semináře.

Studium je zakončeno maturitní zkouškou.

Kontakt:
Bc. Libor Machát
libor.machat@issabrno.cz
www.issabrno.cz

Informace o redaktorovi

Mirek Rollinger - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (17x):motoguzzi_kveten
Objednat reklamu
TOPlist