Moto Corse Brutale 1133 Evo-CA

Italská ladičská firma Moto Corse si vzala do parády streetfighter MV Agusta Brutale 1078RR.

Moto Corse Brutale 1133 Evo-CA
Při pohledu na MV Agustu Brutale 1078RR jasně vidíte designerské umění legendárního návrháře Massima Tamburiniho. Vzít si tento motocykl do garáže a udělat na ostrém streetfighterovi nějaké úpravy, to chce už řádnou porci odvahy. Ale Italové z tuningové firmy Moto Corse už pár motocyklů od MV Agusty vyšperkovali, proto se tohoto naháče nebáli.
Základem motocyklu zůstal příhradový rám, ale téměř všechny další doplňkové části motocyklu jsou z karbonu. Motor dostal kit od HRT a objem se zvedl na 1133 ccm. Úpravy se dotkly i řídící jednotky, sání a výfukového systému. Výkon vzrosl ze sériových 144 koní na 170 k při 10 500 ot/min. a maximální točivý moment poskočil z 112 Nm na 127 Nm. Suchá hmotnost motorky je příjemných 168 kg.
O kompletně nastavitelné odpružení se starají komponenty Öhlins, vpředu s obrácenou zlatou vidlicí a vzadu s přepákovanou kyvkou. Brzdovou soustavu dodala firma Brembo a na předním kole jsou třmeny Monobloc. Kromě dalších úprav, jako jsou jiné páčky na řídítkách a stupačky, nezapomněli kluci od Moto Corse ani na "padáky".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.12
Známkováno: 24x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist