ktm_duke_890gp
Motosalon jede naplno, přijďte k nám na kávu, workshopy, rozhovory

Motorky stojí, světla svítí, aparatury mluví, kávovary jsou nahřáté. Stejně jako ostatní vystavovatelé, i my jsme připraveni na odbití zítřejší třinácté hodiny, kdy se otevřou brány výstaviště pro veřejnost. Nezapomeňte se při návštěvě zastavit na kafe a kus řeči na náš stánek. Letos od nás navíc můžete odejít obohacení o nové vědomosti.

Kapitoly článku

Najdete nás na tradičním brněnském místě v pavilonu P, stánek číslo 060, hned naproti stánku Piaggio group, za kterým najdete Hondu. Jako v loňském roce, i letos si budete moci přijít pro výběrovou kávu, která je navíc pro všechny registrované uživatele zdarma. Stačí nadiktovat svou přezdívku nebo email. Chuť dobrého espressa si můžete užít při prohlížení vystavených exponátů, kde se vedle dlouhodobě testované Africy Twin Adventure Sport objeví také ošlehaná Honda XL700V Transalp cestovatele Michala Vaňka.

Michal bude současně jednou z osobností, které si pozveme na náš stánek na rozhovor. Budeme se ho vyptávat na jeho zážitky z cest a budoucí plány, protože 30 projetými státy to rozhodně nekončí. V rozhovorech budeme pokračovat i se špičkovými českými závodníky napříč všemi disciplínami (Karel Hanika, Ondřej Ježek, Kamil Holán, Karel Abraham, Martin Michek, Milan Engel, Martin Horký...) a dost možná se objeví i nějaké další zajímavé osobnosti z nesportovního prostředí.

Novinkou pak budou workshopy neboli krátké kurzy, kdy se podíváme na úplné základy a zároveň tím nakousneme letošní seriál o správné technice jízdy na cestovním enduru, který chystá Vláďa Novotný. Pod jeho vedením se dozvíte o správném základním nastavení motorky a o správné jízdní pozici. Ve spolupráci s Besipem, respektive policií ČR si pak připomeneme základy první pomoci. O časech rozhovorů a jednotlivých kurzů se vždy dozvíte na tabuli na našem stánku.

Na závěr samozřejmě dodáme, že budou k dispozici opět trička z našeho shopu, která tradičně doplní oblíbené tabulky pod SPZ. Tak se zastavte, těšíme se na vás.

Informace o redaktorovi

Honza Zajíček - (Odebírat články autora)

POKRAČOVAT V DALŠÍ KAPITOLE

Kapitoly článku

Autoři článku obdrželi prémie 12 Kč od 4 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):TOPlist