Motosalon: BMW a Triumph

Na stánku německé značky s modrobílou vrtulí nepřitahuje pozornost návštěvníků jenom modernizovaný král cestovních endur, ale také třeba nový menší cesťák nebo vytuněný superbike. Triumph přivezl do Letňan tři nové tříválce, každý z jiné kategorie.

Motosalon: BMW a Triumph

BMW

V roli hlavní novinky se prezentuje revoluční cestovní enduro R1200GS, jehož zásadním novým prvkem je kapalinou chlazený motor, ale i řada dalších vylepšení. Další nový cesťák z bavorska nese název F800GT, a pro sportovně zaměřené fanoušky značky má BMW vyšperkovanou variantu superbiku S1000RR s přívlastkem HP4.
Ten samý model si můžete prohlédnout nejen v "civilní" verzi, ale také v závodní úpravě týmu IV Racing, který na Motosalonu představil svojí pětičlennou jezdeckou základnu. Na zbrusu nových BMW s1000RR HP4 budou v letošní sezóně závodit piloti Marco Erceg a Michal Drobný, standardní modely S1000RR v závodním provedení pak budou používat Patrik Vostárek, Karel Pešek a Jaromír švec. Všichni se zúčastní nově vzniklého šampionátu Central European Motorcycle Championship, pořádaný Národní federací ČAMS.

Triumph

U Triumphu čekají jak nové modely Trophy, Explorer XC 1200, Daytona 675 a Street Triple, tak i další motocykly ze stávající produkce. Během celého Motosalonu můžete při návštěvě stánku Triumph získat slevu 20 % na značkové oblečení a originální doplňky!

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist