Monster Energy show a rozhovor s Kejlebem

Aleš Polák předvedl své kaskadérská umění na venkovní ploše před Průmyslovým palácem. Zveřejňujeme krátkou fotogalerii a rozhovor s Alešem.

Monster Energy show a rozhovor s Kejlebem
Aleše "Kejleba" Poláka jsme vám představili v článku zde. Barvy motocyklu letos propagují značku Monster Energy, která vešla ve známost jako hlavní sponzor přestavěného Hummeru s šíleným Robby Gordonem za volantem.
Co tě vedlo k dovážení energy drinků značky Monster?
Chtěl jsem využít místa na trhu a tak jsme to s kamarádem zkusili. Po přibližně ročních přípravách se nám podařilo získat oficiální zastoupení pro ČR.

Můžeš nám představit firmu Monster Energy?
Energy drinky Monster se vyrábí v USA a jsou největší konkurencí rakouských drinků Red Bull. Specifikem je prodej pouze o obsahu 0,5 litru. Cena jednoho balení je 60 Kč. V rámci dovozu drinků prodáváme také oblečení a komplet sortiment značkového zboží Monster Energy. Oblečení se dováží hlavně pro motocrossaře: dresy, kalhoty, přilby, rukavice, ponožky a další civilní oblečení v koprodukci s jinými firmami jako je Oneal, One Industries.

Kdy můžeme vidět tvá představení na výstavě Motocykl?
Mám zde každý den svojí show od 13 a od 16 hod, tak se přijde podívat. Zítra zde se mnou budou řádit také Pavel Korych, Marek Černý a Jarda Janovský. Můžete nás vidět na venkovní ploše před Pravým křídlem Průmyslového paláce.


Jaké máš letos plány ty?
Start sezóny byl celkem nešťastný, na tréninku s crosskou jsem si poranil ruku v MX hale Volary a byl jsem zraněný 4 měsíce.
Letos budu mít opět cca 25 akcí a když vyjde čas, pojedu také enduro závody. Jezdím na upravené Hondě CBR 1000RR Fireblade v barvách právě Monster Energy. Po výstavě Motocykl budu mít první vystoupení 4.dubna na Stuntriding show Ostrava. Jedná se o noční show v areálu Autoburza Ostrava u Jeremenkova.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist