Monster Energy show a rozhovor s Kejlebem
Text: Jarda Ducháček | Foto: Jiří Jevický | Zveřejněno: 13.3.2009 | Zobrazeno: 15 897x
Aleš Polák předvedl své kaskadérská umění na venkovní ploše před Průmyslovým palácem. Zveřejňujeme krátkou fotogalerii a rozhovor s Alešem.
Aleše "Kejleba" Poláka jsme vám představili v článku zde. Barvy motocyklu letos propagují značku Monster Energy, která vešla ve známost jako hlavní sponzor přestavěného Hummeru s šíleným Robby Gordonem za volantem.
Co tě vedlo k dovážení energy drinků značky Monster?
Chtěl jsem využít místa na trhu a tak jsme to s kamarádem zkusili. Po přibližně ročních přípravách se nám podařilo získat oficiální zastoupení pro ČR.
Můžeš nám představit firmu Monster Energy?
Energy drinky Monster se vyrábí v USA a jsou největší konkurencí rakouských drinků Red Bull. Specifikem je prodej pouze o obsahu 0,5 litru. Cena jednoho balení je 60 Kč. V rámci dovozu drinků prodáváme také oblečení a komplet sortiment značkového zboží Monster Energy. Oblečení se dováží hlavně pro motocrossaře: dresy, kalhoty, přilby, rukavice, ponožky a další civilní oblečení v koprodukci s jinými firmami jako je Oneal, One Industries.
Kdy můžeme vidět tvá představení na výstavě Motocykl?
Mám zde každý den svojí show od 13 a od 16 hod, tak se přijde podívat. Zítra zde se mnou budou řádit také Pavel Korych, Marek Černý a Jarda Janovský. Můžete nás vidět na venkovní ploše před Pravým křídlem Průmyslového paláce.
Jaké máš letos plány ty?
Start sezóny byl celkem nešťastný, na tréninku s crosskou jsem si poranil ruku v MX hale Volary a byl jsem zraněný 4 měsíce.
Letos budu mít opět cca 25 akcí a když vyjde čas, pojedu také enduro závody. Jezdím na upravené Hondě CBR 1000RR Fireblade v barvách právě Monster Energy. Po výstavě Motocykl budu mít první vystoupení 4.dubna na Stuntriding show Ostrava. Jedná se o noční show v areálu Autoburza Ostrava u Jeremenkova.
Co tě vedlo k dovážení energy drinků značky Monster?
Chtěl jsem využít místa na trhu a tak jsme to s kamarádem zkusili. Po přibližně ročních přípravách se nám podařilo získat oficiální zastoupení pro ČR.
Můžeš nám představit firmu Monster Energy?
Kdy můžeme vidět tvá představení na výstavě Motocykl?
Mám zde každý den svojí show od 13 a od 16 hod, tak se přijde podívat. Zítra zde se mnou budou řádit také Pavel Korych, Marek Černý a Jarda Janovský. Můžete nás vidět na venkovní ploše před Pravým křídlem Průmyslového paláce.
Jaké máš letos plány ty?
Letos budu mít opět cca 25 akcí a když vyjde čas, pojedu také enduro závody. Jezdím na upravené Hondě CBR 1000RR Fireblade v barvách právě Monster Energy. Po výstavě Motocykl budu mít první vystoupení 4.dubna na Stuntriding show Ostrava. Jedná se o noční show v areálu Autoburza Ostrava u Jeremenkova.
Informace o redaktorovi
Jarda Ducháček - (Odebírat články autora)
Jiří Jevický - (Odebírat články autora)
Jak se Vám líbil tento článek?
