Miláno 2008 - Kymco

Tchaj-wanská značka dokazuje, že je na evropském trhu jako doma, a před konkurencí se blýskla hned několika technologickými lahůdkami.

Miláno 2008 - Kymco

Kymco Downtown 300i

Kymco v Miláně představilo skútr Downtown 300 s výbavou ABS, který se vyznačuje nezvykle agresivním a sportovním výrazem. Jde o model přímo zacílený na evropský trh, o návrh se postaral známý italský designér Massimo Zaniboni. Skútr nabídne maximální výbavu, ke které kromě ABS patří třeba i sledování tlaku v pneumatikách s varovnou kontrolkou upozorňující na nutnost dofouknutí kol. Další specialitkou jsou diodové přední reflektory, které podle výrobce nabídnou ještě lepší aktivní i pasivní viditelnost než klasické žárovky.

Kymco Quannon 125 Naked

V Miláně jsem si také konečně pořádne prohlédl nahatou verzi stopětadvacítky s názvem Quannon 125 Naked, která bude asi hodně zajímat všechny začínající jezdce. Uvidíme, jakou české zastoupení Kymca nasadí cenu, která je pro české týnejdžry často jedním z hlavních omezujících faktorů a která určitě také vděčí za úspěch kapotovaného modelu Kymco Quannon 125 na českém trhu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist