Kouzelná proměna v South Garage Cafe

Na nedávné výstavě Motor Bike Expo v italské Veroně vzbuzoval zaslouženou pozornost speciál z poměrně neznámé dílny na jihu apeninského poloostrova. Meravigliosa Creatura, jak se stavba v originále jmenuje, možná přinese svým tvůrcům mnohem větší popularitu než očekávali.

Kouzelná proměna v South Garage Cafe
Ducati 749 určitě nepatří mezi nejpohlednější modely posledních let, ale návštěvníci výstavy ve Veroně se měli možnost přesvědčit, že pár nápadů a šikovné ruce toto tvrzení mohou zásadně změnit. Kouzelné stvoření není v tomto případě ani trochu nadnesený výraz - stačí se podívat na některé detaily, které prozrazují z jakého modelu stavba pochází. Podívejte se na linie nádrže, nebo odkrytý příhradový rám.
Celá ta nádhera je dílem partičky lidí ze South Garage Cafe - italské firmy, která sídlí v malém městečku Caggiano nedaleko Salerna, a byla založena teprve před čtyřmi lety. Meravigliosa Creatura však není prvním projektem, postaveným na základu Ducati 749. Stroj který byl představen ve Veroně má řadu společných prvků s předchozím projektem, který nese název A Pascal, a byl oblečen do matně černé barvy a velkou přední kapotáže.
Aby vzhled dalšího café raceru byl ještě víc dobový, tým vedený  Signorem Martinezem udělal několik změn, z nichž nejvíce patrný je nový světlomet, který dodala firma Baites. Specialisté ve značkové lakovně Ivan Design namíchali přesné odstíny laku a stříkli motorku do kombinace šedé Triumph a purpurové Kendy Reddish. Barva naprosto dokonale vynikne na autentické zadní retro kapotáži.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.08
Známkováno: 12x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist