Koncept nové Ninji ZX-10R

Vypadá to, že Kawasaki nechce zůstat pozadu za novým superbikem od BMW a připravuje pro svoje fanoušky zbrusu nového litrového Ninju, který projde kompletní úpravou prakticky všech částí motocyklu.

Koncept nové Ninji ZX-10R
Na oficiálních stránkách Kawasaki se objevilo video nastiňující vývoj nového litrového Ninji. Výkonové křivky ani jiné zásadní údaje nejsou zatím známy, ale změny se dotknou jak motoru, tak i rámu, tlumičů, elektronického vybavení (kontrola trakce, výběr map výkonu a zřejmě se objeví i nová generace elektronického brzdového systému).
Jak je patrné tak nová Kawa bude něco zcela nového i po stránce designu. Použitím nových materiálů se zredukuje celková váha. Silnější motor a nižší váha dodá tomuto motocyklu zřejmě trochu magickou sílu, která by se mohla utkat, ne-li rovnou předběhnout nové BMW S1000RR. Otázkou tak už jen zůstává kam až jsou výrobci motocyklů schopni zajít s dosahovanými výkony svých produktů, bude vlastně člověk schopen ovládat a využívat nadměrné výkony strojů na kterých se bude pohybovat?

Video

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.89
Známkováno: 19x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist