Kemp Bezpečně na motorce - již 1. a 2. června

Motorkáři.cz a Motoškola Bezpečně na motorkce s Mírou Lisým tě zvou na speciální výukový a zábavný motovíkend – Kemp Bezpečně na motorkce - již 1. a 2. června na motodromu ve Vysokém Mýtě.

Kemp Bezpečně na motorce - již 1. a 2. června
Víkendový Kemp je zcela unikátní podnik určený pro mírně pokročilé i velmi pokročilé jezdce. Program bude probíhat na vlastních motocyklech, k výuce budou připraveny výukové motorky s protipadacími rámy Motoškoly Bezpečně na motorce a k vyzkoušení demo motorky partnerů BNM.
Základem Kempu je 8 disciplín, kterými všichni účastníci během víkendu projdou pod vedením zkušených instruktorů v čele s 11-násobným mistrem ČR v mototrialu Mírou Lisým, 7-násobným účastníkem Rally Dakar Davidem Pabiškou nebo mistrem republiky v supermotu Petrem Zárubou. Mezi disciplínami najdeš jízdu po závodním okruhu s nácvikem správného projetí zatáček, vedené vyjížďky na nejnovějších modelech motocyklů od partnerů BNM (BMW, YAMAHA, HARLEY-DAVIDSON, DUCATI), základy enduro jízdy včetně půjčení enduro motorek, základy trialové jízdy včetně půjčení trialové motorky, Yamaha Motoslalom Cup - závod v pravidelnosti jízdy, výuku první pomoci vedenou profesionálními záchranáři, přednášku o bezpečné výbavě PSÍ Hubík nebo nácvik krizového brzdění s a bez ABS na výukových motorkách s protipadacími rámy.
Jako bonus je připraven večerní zábavný program, který odstartuje svými dobrodružnými zážitky známý cestovatel Jarda Šíma o své cestě na východní pobřeží Ruska, David Pabiška naváže historkami z Dakarů a sobotní večer uzavře našláplá R´n´R kapela.
Kemp začíná v sobotu ráno v 8,00 hod a končí v neděli kolem 17,00 hod. Neváhej a přihlas se na tuto unikátní moto akci, které budou letos jen 2! Zbývá posledních pár míst, zaregistrovat se můžeš na: http://www.bezpecne-na-motorce.cz/terminy-kurzu

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 3.42
Známkováno: 12x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Související firma
  • Bezpečně na motorce Akademie

    Naším posláním je zdokonalovat Vás v umění bezpěčně ovládat motorku! Jak název firmy napovídá, naším posláním a současně i povoláním, je naučit vás a zdokonalit v umění bezpečně ovládat vaši motorku. Jakoukoli - silniční, enduro, krosovou nebo okruhovou; v celodenních kurzech, na víkendových kemp...
hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist