Kawasaki vs. výstava

Modely 2009 budou prezentovány v prodejně Kawasaki společnosti Mari Moto na ulici Vrbova 19, Praha - Braník.

Kawasaki vs. výstava
Oficiální prohlášení společnosti ASKO KC s.r.o. k neúčasti na výstavě Motocykl 2009
Vedení společnosti ASKO KC s.r.o. se rozhodlo nezúčastnit se mezinárodní motocyklové výstavy, která se bude konat ve dnech 11.-15.3 na výstavišti Incheba v Praze. Naše firma se této akce zúčastnila pravidelně 11 roků. Každý rok jsme poukazovali na nepřítomnost parkovacích míst, nedostatečnou výstavní plochu a celkově omezené služby pro vystavovatele i návštěvníky. Přes vyšší počet návštěvníků jsme zaznamenali spíše úbytek skutečných zájemců o motocykly. Požár levého křídla Průmyslového paláce byl definitivní tečkou,neboť tak byl zlikvidován poslední kvalitní výstavní prostor.

Domníváme se, že jediným odpovídajícím výstavním areálem pro tento druh mezinárodní výstavy v ČR jsou pavilony na brněnském výstavišti. Již několik let navrhujeme přestěhovat tuto významnou výstavu do Brna. Doufám, že se tak v nejbližší budoucnosti stane, abychom mohli potencionálním zákazníkům Kawasaki ukázat všechny naše modely po boku ostatních konkurenčních značek a to na úrovni, kterou si tato výstava zaslouží.

Alternativou k neúčasti na výstavě Motocykl 2009 bude prezentace Kawasaki v prodejně MARI MOTO s.r.o.. Tato prezentace bude probíhat v době výstavy a to vždy od 9 - 18 hod.
Ing. Jiří Smola
ASKO KC, Kawasaki CZ
Seznam vystavených strojů
Ninja 250R
KLX250
ER-6n
ER-6f
Versys
Z750
Z1000
Ninja ZX-6R
Ninja ZX-10R
1400GTR
ZZR1400
VN900 Classic
VN900 Custom
KVF750 4x4
MULE 4010 Diesel 4x4

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist