Intermot startuje, sledujete s námi novinky pro rok 2017

Hlásíme se z Kolína nad Rýnem, kde už je všechno připraveno na zahájení výstavy Intermot 2016. Z tiskového centra vás budeme průběžně informovat o všech představených novinkách. Navíc můžete prezentace některých značek sledovat živě.

 

Kolotoč tiskovek se rozběhne v deset hodin a domácí značka BMW představí minimálně dvě novinky pro rok 2017. Jednou z nich bude téměř jistě další verze retro modelu R NineT s označením Racer, jejíž první fotka utekla na internet pár dní před výstavou. Jestli tou druhou bude malé cestovní enduro G310GS, se dozvíme už za chvíli.

Hned v 10:30 následuje tiskovka na stánku Kawasaki, a jedenáctá dopoledne patří novinkám značky Suzuki, jejíž prezentace poběží na internetu. V pravé poledne začíná společná prezentace koncernu Polaris, tedy motocyklů Indian a Victory.

Yamaha zve na představení nového supersportu YZF-R6 a dalších nových modelů ve 12:30, a o půl hodiny později se pozornost přesune ke stánku značky Triumph.

 

Ve čtrnáct hodin si vezme slovo rakouská KTM, jejíž prezentace poběží na internetu. Již známé modely 2017 představí v 14:30 Harley-Davidson.

Od 15 hodin můžete sledovat přímý přenos z představení šesti novinek značky Honda, mezi kterými nebude chybět nový Fireblade ani terénní skútr City Adventure.

V půl páté začíná tiskovka Piaggio Group, tedy značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa. Podle zákulisních informací bychom mohli dnes odpoledne vidět malé Tuono 125.

17:30 je ohlášený čas světové premiéry nového maxiskútru Kymco AK550, a v šest večer uzavře dnešní program značka Ducati, která na příští rok připravuje nový Supersport a další novinky.

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (3x):TOPlist