ktm_duke_890gp
Nový Indian Chief na obzoru

Firma Polaris - současný majitel značky Indian - včera spustila kampaň, na jejímž konci nás nečeká nic menšího, než slavnostní představení očekávaného nového modelu Chief. Na to si ale budeme muset počkat až do letošního srpna, zatím je k dispozici jenom malá ochutnávka v podobě siluety motocyklu a pár detailů.

Po měsících spekulací o novém modelu se včera dostaly na svět první oficiální obrázky, kterými chce firma upoutat pozornost nedočkavých fanoušků historické značky a potencionálních kupců.  Ze siluety motorky na temném pozadí toho zatím moc poznat není, ale některé detaily jako přístrojovka nebo znak na předním blatníku jsou dobře vidět na doprovodném videu. Dlouhý záběr směřuje také na visačku, která hovoří o základní ceně 18 999 dolarů a vidět je pochopitelně i nádherný vidlicový dvouválec Thunderstroke, který už byl samostatně představen v březnu na akci Daytona Bike Week.
Uvedení nového Indianu Chief na trh už má také svůj přesný termín a místo: proběhne v rámci 73. ročníku motorkářského srazu Sturgis v Jižní Dakotě, který se koná ve dnech 5.-11. srpna 2013. Do té doby se nejspíš dočkáme ještě další porce předběžných informací a neúplných obrázků.

Video


Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.

Informace o redaktorovi

Petr Poduška - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (3x):motoguzzi_kveten
Objednat reklamu
TOPlist