Honda S-Wing 125

Honda již má na trhu Silverwing 600 a 400 a zdá se, že chystá ještě nejmenšího brášku ve třídě stopětadvacítek. A u nejmenšího modelu ještě zkrátila název a na svět tak díky půvabné přesmyčce přijde ....S-Wing. Podívejte se na první „neoficiální presskitové fotografie“, které Honda zveřejnila v reakci na únik prvních snímků a informací.

Honda S-Wing 125
Žádné oficiální údaje zatím nejsou k dispozici, přesto je již víceméně jasné, že stopětadvacítka bude mít vstřikování a bude nabízet protiblokovací systém ABS a propojené brzdy CBS. To je v této kategorii zatím spíše neobvyklé vybavení a souvisí to s úsilím Hondy o větší bezpečnost v jedné stopě. O pohon se pravděpodobně postará pohonná jednotka převzatá z modelu PS125, což naznačuje, že by se časem mohly stejně jako u řady PS objevit i o něco větší motory 150.


Velkým magnetem určitě bude výrazný tvar připomínající dědictví větších sourozenců a bohatá kapotáž, která nabídne ochranu před větrem a nepřízní počasí i pro tuto nižší objemovou kategorii. Od ostatních kapotovaných skútrů se S-Wing odlišuje především zajímavě tvarovanými předními světlomety s integrovanými směrovkami a podobným způsobem řešenými zadními svítilnami, zajímavá je i kombinace 13" kola vepředu a 12" kola vzadu.


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist