Demo den XR 1200 na Šalamounce

Protože každý kdo jel na motocyklu měl někdy pocit opravdového závodníka. I proto má každá značka svůj „závodní“ stroj. Ne jinak je tomu i u Harley-Davidson.

Demo den XR 1200 na Šalamounce
Závodní linka se táhne celou 105letou historií značky, ačkoliv by to dnes nikdo do těchto strojů neřekl. Je pravdou, že dnes úspěchy sklízí zejména u typicky amerických disciplín jako závody na ¼ míle a Flat track. Ano americká plochá dráha ve které i dnes úspěšně jezdí motocykly Harley-Davidson XR 750.
Čas je neúprosný a tak dnes přichází Harley-Davidson s novým motocyklem, ze kterého je cítit slavný předchůdce a to doslova z každého šroubku, Harley-Davidson Sportster XR1200.

Tento kompletně nově postavený motocykl vybavený motorem o obsahu 1200 ccm, brzdami Nissin a tlumením Shova byl tento víkend ke svezení u Pražského dealera Harley-Davidson na Šalamounce.
Pro zákazníky byly připraveny 3 stroje XR1200, dva v klasické oranžové barvě a jeden v černé, která dodá sportovnímu motocyklu agresivní nádech. Jezdci se střídali v 20 minutových intervalech. Po návratu většinou chrlili emoce v kadenci dvouválcového motoru. Reakce většinou pozitivní.
A tak se nám počasí povedlo, žádný motocykl nepřišel k úrazu a snad i my u nás, na Šalamounce jsme trošku přispěli k šíření sportovního ducha Harley-Davidson tím, že se snažíme propagovat tento model.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.50
Známkováno: 2x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Související firmahsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist