husqvarna_virt_400_brezen
Gas Gas Contact 250

Španělská značka Gas Gas představila nový hobby-trialový model Contact s objemem 250 ccm. Novinka pro všechny velké milovníky off-roadu spojuje závodní kvalitu a komfort za přijatelnou cenu.

Motocykl pro ty, kteří si chtějí užít sportovní výkon a off-roadové výlety do přírody bez obětování pohodlí. Jednoválcový kapalinou chlazený 2-taktní motor o objemu 250 ccm s karburátorem Dellorto 26 zajišťuje hladkou reakci na vaše povely plynovou rukojetí.
Zadní tlumič s nastavitelným předpětím a přední vidlice s továrním nastavením je to pravé pro začínající sportovce, ale i hobíky. Nová palivová nádrž má zvětšenou kapacitu na 3,5 litru. Motocykl se pyšní suchou hmotností 69,5 kilogramů a rozvorem 1325 mm.
Největším lákadlem je ale sedlo umístěné 630 mm nad zemí, které spolu s upravenou geometrií a jinak rozloženou hmotností upřednostňuje snadné ovládání před agresivní jízdou. Sedlo vám zajistí pohodlný odpočinek po delší době v terénu, ale oceníte i eloxované ráfky a značkové Galfer kotoučové brzdy, v předu 185 mm disk s čtyřpístkovým třmenem a vzadu 150 mm disk s dvoupístkem.
Do prodeje v ČR se novinka dostane v únoru 2015 s cenou do 135.000,- Kč včetně DPH.

Informace o redaktorovi

Tomáš Procházka - (Odebírat články autora)
Press - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (3x):
Motokatalog.czfaber_aprilia_brezen
Objednat reklamu
TOPlist