Doprovodný program na Motosalonu

Je sobota a v Brně to jede na plné pecky. Týká se to samozřejmě i doprovodného programu. Jarní počasí zpříjemňuje kaskadérům jejich řádění na venkovní ploše, skútry se půjčují na testovací jízdy a našem stánku se střídají závodníci na rozhovory.

Doprovodný program na Motosalonu

Na venkovní plochu dopadají paprsky jarního sluníčka, takže je kolem Show areny natřískáno. Uvnitř řádí na Africe Míra Lisý, kluci z gymkhany prezentují motorkářský slalom a nechybí ani show kaskadérské skupiny Crazy Day.

Velký zájem je klasicky o testování skútrů, můžete se povozit na Kymcu, Vespách, Piaggiech a Hondě, vyzkoušet můžete i tříkolky Quadro a v pavilonu F elektrické dětské motorky od Kubergu.

Bohatý doprovodný program probíhá i uvnitř pavilonů. Na hlavním pódiu probíhají workshopy a rozhovory, které doplňují kurzy první pomoci.

V Brně rozhodně není nouze o známé tváře a závodníky, tiskovky, podpisové akce, focení, rozhovory... A velkým dílem k tomu příspíváme i na našem stánku Motorkáři.cz, kde se už objevil Ondra Klimčiw, Gábina Novotná, Milan Engel, Kuba Kornfeil, budou u nás kluci Smržovic, Ondra Ježek, Indy Dokoupil, Veronika Hankocyová, Kamil Holán a stálicí na našem stánku je Pavel Suchý se svojí Jawou, který byl ve čtvrtek, v pátek a bude zase zítra v neděli.

Autoři článku obdrželi prémie 18 Kč od 7 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist